Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 81-1 "Алакөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 мамырдағы № 7-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 14 маусымда № 23003 болып тіркелді
Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 81-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5859 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13 764 208 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 013 872 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3 920 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 49 775 мың теңге;
трансферттер түсімі 11 696 641 мың теңге;
2) шығындар 13 913 757 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 46 603 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 70 008 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 23 405 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 196 152 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 196 152 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 70 008 мың теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 81-1 "О бюджете Алакольского района на 2021-2023 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 13 мая 2021 года № 7-1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2021 года № 23003
Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 81-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5859) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 13 764 208 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 013 872 тысячи тенге;
неналоговые поступления 3 920 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 49 775 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11 696 641 тысяча тенге;
2) затраты 13 913 757 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 46 603 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 70 008 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 23 405 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета(-) 196 152 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 196 152 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 70 008 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу 23 817 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 149 961 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Қанағатовқа жүктелсін.
4. Осы шешiм 2021 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Жуанышбаев
Алакөл аудандық мәслихат хатшысы С. Жабжанов

погашение займов 23 817 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 149 961 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Канагатова Д. .
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата Е. Жуанышбаев
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов