Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 73-195 "Балқаш ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 наурыздағы № 3-17 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 31 наурызда № 5911 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 73-195 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5855 тіркелген, 2021 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1,2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 313 104 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 220 955 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 14 490 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 41 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 036 659 мың теңге;
2) шығындар 6 314 340 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 46 383 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 83 759 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 37 376 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 47 619 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 47 619 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 83 759 мың теңге;

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 73-195 "О бюджете Балхашского района на 2021-2023 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 25 марта 2021 года № 3-17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 марта 2021 года № 5911
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджете Балхашского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 73-195 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5855, опубликован 13 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 6 313 104 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 220 955 тысяч тенге;
неналоговые поступления 14 490 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 41 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 036 659 тысяч тенге;
2) затраты 6 314 340 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 46 383 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 83 759 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 37 376 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 47 619 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 47 619 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 83 759 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу 37 376 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 236 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2021жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Абдукулов
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров

погашение займов 37 376 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 236 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Балхашского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата Г. Абдукулов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров