Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 73-222 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 маусымдағы № 7-34 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 14 маусымда № 23013 болып тіркелді
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 73-222 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5868 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын.
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 61 866 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 35 347 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 26 519 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 86 959 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 25 093 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
25 093 мың теңге,оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 25 093 мың теңге.";
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 97 957 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 913 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 73 044 мың теңге;
2) шығындар 116 267 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 18 310 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 18 310 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 18 310 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 8 января 2021 года № 73-222 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2021-2023 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 4 июня 2021 года № 7-34. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2021 года № 23013
Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 8 января 2021 года № 73-222 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5868) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 61 866 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 35 347 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 26 519 тысяч тенге, в том числе;
2) затраты 86 959 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами, в том числе:
приобретение финановых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 25 093тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 25 093 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 97 957 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 24 913 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 73 044 тысячи тенге, в том числе;
2) затраты 116 267 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финановых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 18 310 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 18 310 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.";

трансферттердің түсімдері 36 432 мың теңге
2) шығындар 65 144 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 487 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 487 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 487 мың теңге.";
"17. 2021-2023 жылдарға арналған Көктөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 49, 50 және 51-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 86 701 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 66 799 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 19 902 мың теңге;
2) шығындар 123 610 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 36 909 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 36 909 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 36 909 мың теңге.";
"18. 2021-2023 жылдарға арналған Малыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 52, 53 және 54-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 46 418 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 571 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 36 847 мың теңге;
2) шығындар 55 199 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 781мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 781мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 8 781мың теңге.";

поступление трансфертов 36 432 тысячи тенге;
2) затраты 65 144 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами, втом числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 487 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 487 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 487 тысяч тенге.";
"17. Утвердить бюджет Коктобинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 49, 50 и 51 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 86 701 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 66 799 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 19 902 тысячи тенге;
2) затраты 123 610 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 36 909 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 36 909 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 36 909 тысяч тенге.";
"18. Утвердить бюджет Малыбайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 52, 53 и 54 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 46 418 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 571 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 36 847 тысяч тенге;
2) затраты 55 199 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 781 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 781 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 8 781 тысяча тенге.";

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 60 802 мың теңге,оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 60 802 мың теңге.".
27. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Карагулова
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 маусымдағы № 7-34 шешіміне 1-қосымша

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 60 802 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 60 802 тысячи тенге.".
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата К. Карагулова
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 4 июня 2021 года № 7-34

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 маусымдағы № 7-34 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтарындағы №73-222 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 4 июня 2021 года № 7-34
Приложение 4 Енбекшиказахского районного маслихата от 8 января 2021 года № 73-222
Бюджет Асинского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы