Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 80-441 "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 5-21 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 21 сәуірде № 5931 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 80-441 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5885 тіркелген, 2021 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 95 486 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17 460 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 78 026 мың теңге;
2) шығындар 96 850 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 364 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 364 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 364 мың теңге.".
"11. 2021-2023 жылдарға арналған Жалғызағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 995 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 305 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 28 690 мың теңге;
2) шығындар 31 023 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 13 января 2021 года № 81-441 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2021-2023 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 16 апреля 2021 года № 5-21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 апреля 2021 года № 5931
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 13 января 2021 года № 80-441 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5885, опубликован 25 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 95 486 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 17 460 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 78 026 тысяч тенге;
2) затраты 96 850 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 364 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 364 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 364 тысячи тенге.".
"11. Утвердить бюджет Жалгызагашского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 30 995 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 305 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 690 тысяч тенге;
2) затраты 31 023 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 28 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 28 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 28 мың теңге.".

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 28 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 28 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 28 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихатының "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы
Р. Мейрбекова
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы
К. Сатанов

2. Приложения 1, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата
Р. Мейрбекова
Секретарь Ескельдинского районного маслихата
К. Сатанов
Приложение к решению Ескельдинского районного маслихата