Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 69-270 "Іле ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № 6-25 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 18 мамырда № 5958 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 69-270 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5848 тіркелген, 2021 жылдың 12 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 191 143 820 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 185 792 816 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 23 038 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 588 408 мың теңге;
трансферттер түсiмі 4 739 558 мың теңге;
2) шығындар 191 914 584 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 103 644 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 163 143 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 59 499 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 874 408 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 874 408 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 69-270 "О бюджете Илийского района на 2021-2023 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 6 мая 2021 года № 6-25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 мая 2021 года № 5958
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 69-270 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5848, опубликован 12 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 191 143 820 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 185 792 816 тысяч тенге;
неналоговые поступления 23 038 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 588 408 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 739 558 тысяч тенге;
2) затраты 191 914 584 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 103 644 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 163 143 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 59 499 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 874 408 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 874 408 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 413 143 мың теңге;
қарыздарды өтеу 189 204 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 650 469 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

поступление займов 413 143 тысячи тенге;
погашение займов 189 204 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 650 469 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

4. Осы шешiм 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Давлетов
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихаты 2021 жылғы 6 мамырдағы № 6-25 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 69-270 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата С. Давлетов
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова
Приложение к решению Илийский районный маслихат от 6 мая 2021 года № 6-25
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 69-270
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы