Қарасай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 467 "Қарасай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 18 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 15 қаңтарда № 5865 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімдігінің "Қарасай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 467 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5375 тіркелген, 2020 жылдың 5 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Назарбаева Айжан Нұрділдаевнаға жүктелсін.
3. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қарасай ауданының әкімі Ж. Далабаев

О признании утратившим силу постановления акимата Карасайского района от 26 декабря 2019 года № 467 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Карасайскому району"
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 13 января 2021 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 января 2021 года № 5865
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасайского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Карасайскому району" от 26 декабря 2019 года № 467 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5375, опубликован 5 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Назарбаеву Айжан Нурдильдаевну.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Карасайского района Ж. Далабаев