Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 66-3 "Қарасай ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 тамыздағы № 9-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 26 тамызда № 24101 болып тіркелді
Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 66-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5852 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 918 763 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 368 056 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 118 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 146 268 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 391 321 мың теңге;
2) шығындар – 26 059 821 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 210 049 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 278 653 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 68 604 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 66-3 "О бюджете Карасайского района на 2021-2023 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 13 августа 2021 года № 9-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2021 года № 24101
Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 66-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5852) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 918 763 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 368 056 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 118 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 146 268 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 391 321 тысяча тенге;
2) затраты – 26 059 821 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 210 049 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 278 653 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 68 604 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобритение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 351 107 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 351 107 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 278 653 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 715 330 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 787 784 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Айнабеков

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 351 107 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 351 107 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 278 653 тысячи тенге;
погашение займов – 715 330 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 787 784 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Карасайского районного маслихата Б. Айнабеков

63 022
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
107
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
273 870
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 681
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
144 646
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
439 875
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
64 780
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
139 194
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
78 244
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
45 398
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 595
021
Мемлекеттiк органның күрделі шығыстары
1 020
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
8 441
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
16 790
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
60 950
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
60 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
950
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
7 885 590
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 722 640
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
602 992
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
602 992
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 469 650
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 346 924
004
Инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 122 726
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
649 998
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

63 022
006
Оказание жилищной помощи
107
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
273 870
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 681
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
144 646
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
439 875
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
64 780
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
139 194
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
78 244
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 398
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 595
021
Капитальные расходы государственного органа
1 020
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 441
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16 790
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
60 950
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
60 000
097
Оплата услуг проверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
950
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 885 590
1
Жилищное хозяйство
6 722 640
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
602 992
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
602 992
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 469 650
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 346 924
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 122 726
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
649 998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда