Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 83-283 "Қаратал ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 наурыздағы № 4-21 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 13 сәуірде № 5926 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 83-283 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5846 тіркелген, 2021 жылдың 12 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 817 195 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 192 169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 18 252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 36 556 мың теңге;
трансферттер түсімдері 6 570 218 мың теңге;
2) шығындар 6 818 694 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 62 887 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 87 510 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 24 623 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 64 386 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 64 386 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 83-283 "О бюджете Каратальского района на 2021-2023 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 29 марта 2021 года № 4-21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 апреля 2021 года № 5926
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 83-283 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5846, опубликован 12 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 6 817 195 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 192 169 тысяч тенге;
неналоговые поступления 18 252 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 36 556 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 570 218 тысяч тенге;
2) затраты 6 818 694 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 62 887 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 87 510 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 24 623 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 64 386 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 64 386 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 87 510 мың теңге;
қарыздарды өтеу 50 621 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 27 497 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

поступление займов 87 510 тысяч тенге;
погашение займов 50 621 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 27 497 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ш. Шарипбаева
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Тенельбаев
Қаратал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 наурыздағы № 4-21 шешіміне қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 83-283 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата
Ш. Шарипбаева
Секретарь Каратальского районного маслихата
Ж. Тенельбаев
Приложение к решению
Каратальского районного маслихата
от 29 марта 2021 года № 4-21
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 83-283
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс