Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 44-170 "Қаратал ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 7-30 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 26 сәуірде № 5942 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 21 қарашадағы № 44-170 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4873 тіркелген, 2018 жылдың 27 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Ә. Досымбаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ш. Шарипбаева
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Тенельбаев

О признании утратившим силу решения Каратальского районного маслихата от 21 ноября 2018 года № 44-170 "О повышении ставок земельного налога по Каратальскому району"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 23 апреля 2021 года № 7-30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 апреля 2021 года № 5942.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратальского районного маслихата "О повышении ставок земельного налога по Каратальскому району" от 21 ноября 2018 года № 44-170 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4873, опубликован 27 ноября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата А. Досымбаеву.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Ш. Шарипбаева
Секретарь Каратальского районного маслихата Ж. Тенельбаев