Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 қарашадағы № 24-105 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қарашадағы № 16-50 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 24 қарашада № 25361 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 6 қарашадағы № 24-105 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4398 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Тенельбаев

О признании утратившим силу решения Каратальского районного маслихата от 6 ноября 2017 года № 24-105 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 3 ноября 2021 года № 16-50. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2021 года № 25361
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратальского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 6 ноября 2017 года № 24-105 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4398).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Каратальского районного маслихата Ж. Тенельбаев