Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 67-383 "Кербұлақ ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 тамыздағы № 10-52 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 7 қыркүйекте № 24265 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 67-383 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5860 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11 277 042 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 274 043 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 59 351 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 93 527 мың теңге;
трансферттер түсімі 10 850 121 мың теңге;
2) шығындар 11 354 910 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 102 254 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 153 143 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 50 889 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 67-383 "О бюджете Кербулакского района на 2021-2023 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 26 августа 2021 года № 10-52. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2021 года № 24265
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджете Кербулакского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 67-383 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 5860) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 11 277 042 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 274 043 тысячи тенге;
неналоговые поступления 59 351 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 93 527 тысяч тенге;
поступление трансфертов 10 850 121 тысяча тенге;
2) затраты 11 354 910 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 102 254 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 153 143 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 50 889 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 180 122 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 180 122 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 153 143 мың теңге;
қарыздарды өтеу 50 894 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 77 873 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 180 122 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 180 122 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 153 143 тысячи тенге;
погашение займов 50 894 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 77 873 тысячи тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.