Көксу ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 72-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 3-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 13 сәуірде № 5924 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 72-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5845 тіркелген, 2021 жылдың 8 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 409 574 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 882 370 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 21 676 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 26 095 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 479 433 мың теңге;
2) шығындар 7 413 726 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 118 326 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 180 020 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 61 694 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 122 478 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 122 478 мың теңге:
қарыздар түсімі 180 020 мың теңге;
қарыздарды өтеу 61 701 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 159 мың теңге.".

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 28 декабря 2020 года № 72-4 "О бюджете Коксуского района на 2021-2023 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 6 апреля 2021 года № 3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 апреля 2021 года № 5924
В соответствиис пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 72-4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5845, опубликован 8 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 7 409 574 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 882 370 тысяч тенге;
неналоговые поступления 21 676 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 26 095 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 479 433 тысячи тенге;
2) затраты 7 413 726 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 118 326 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 180 020 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 61 694 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 122 478 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 122 478 тысяч тенге:
поступление займов 180 020 тысяч тенге;
погашение займов 61 701 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 159 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы Г. Байжуманов
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы А. Досымбеков

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района Г. Байжуманов
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков