Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 81-380 "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 маусымдағы № 8-39 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 7 шілдеде № 23302 болып тіркелді
Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 81-380 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5866 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 164 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 18 573 мың теңге;
2) шығындар 28 488 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 324 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 324 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 324 мың теңге.";
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 36 129 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 862 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 28 267 мың теңге;
2) шығындар 39 491 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 3 362 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 362 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 362 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 8 января 2021 года № 81-380 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2021-2023 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 17 июня 2021 года № 8-39. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23302
Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 81-380 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5866) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 24 164 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 591 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 18 573 тысячи тенге;
2) затраты 28 488 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4324 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4324 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4324 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 36 129 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 862 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 267 тысяч тенге;
2) затраты 39 491 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3362 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3362 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3362 тысячи тенге.";

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Жумаканов
Райымбек аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Кудабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 маусымдағы № 8-39 шешіміне 1-қосымша

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Райымбекского
районного маслихата Е. Жумаканов
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 17 июня 2021 года № 8-39

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 маусым № 8-39 шешіміне 2-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы "8" қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 81-380 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 17 июня 2021 года № 8-39
Приложение 4 к решению Райымбекского районного маслихата от 8 января 2021 года № 81-380 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2021-2023 годы"
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы