Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 80-377 "Райымбек ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 16-68 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 25 қарашада № 25404 болып тіркелді
Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 80-377 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5862 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 562 566 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 77 811 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12 729 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 700 мың теңге;
трансферттер түсімдері 6 471 326 мың теңге;
2) шығындар 6 622 348 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 96 282 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 157 352 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 61 070 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 156 064 мың теңге;

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 80-377 "О бюджете Райымбекского района на 2021-2023 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 17 ноября 2021 года № 16-68. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25404
Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджете Райымбекского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 80-377 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5862) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 6 562 566 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 77 811 тысяч тенге;
неналоговые поступления 12 729 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 471 326 тысяч тенге;
2) затраты 6 622 348 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 96 282 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 157 352 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 61 070 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 156 064 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 156 064 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 157 352 мың теңге;
қарыздарды өтеу 61 210 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 59 922 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 156 064 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 157 352 тысячи тенге;
погашение займов 61 210 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 59 922 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Райымбекского районного маслихата Е. Кудабаев