Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 6-83-448 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 19 қаңтарда № 5872 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 17-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 338 969 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 245 190 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 93 779 мың теңге;
2) шығындар 342 054 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 085 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 085 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 085 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 24.11.2021 № 7-13-70 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021-2023 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28 523 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 046 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24 477 мың теңге;
2) шығындар 28 623 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 100 мың теңге;

О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2021-2023 годы
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 12 января 2021 года № 6-83-448. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 января 2021 года № 5872.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 17 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 338 969 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 245 190 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 93 779 тысяч тенге;
2) затраты 342 054 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 085 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 085 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 085 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2021 № 7-13-70 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 28 523 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 046 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 477 тысяч тенге;
2) затраты 28 623 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 100 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 596 мың теңге.
Ескерту. 14 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 24.11.2021 № 7-13-70 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2021 жылға арналған Жаркент қаласының бюджетінде 177 523 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін.
16. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

используемые остатки бюджетных средств 2 596 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2021 № 7-13-70 (вводится в действие с 01.01.2021).
15. Предусмотреть в бюджете города Жаркент на 2021 год бюджетные изъятия в районной бюджет в сумме 177 523 тысячи тенге.
16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".