Панфилов ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 маусымдағы № 7-7-39 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 14 шілдеде № 23495 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Дарубаева
Панфилов аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Шокпаров

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Панфиловскому району
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 29 июня 2021 года № 7-7-39. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июяя 2021 года № 23495
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на земли сельскохозяйственного назначения по Панфиловскому району, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Панфиловского
районного маслихата А. Дарубаева
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров