Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-82-445 "Панфилов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қарашадағы № 7-12-64 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 23 қарашада № 25320 болып тіркелді
Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-82-445 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5850 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 14 751 210 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 509 741 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 23 309 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 231 321 мың теңге;
трансферттер түсімі 11 986 839 мың теңге;
2) шығындар 15 348 792 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 84 750 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 117 679 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 32 929 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6-82-445 "О бюджете Панфиловского района на 2021-2023 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 15 ноября 2021 года № 7-12-64. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25320
Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6-82-445 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5850) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 14 751 210 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 509 741 тысяча тенге;
неналоговые поступления 23 309 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 231 321 тысяча тенге;
поступления трансфертов 11 986 839 тысяч тенге;
2) затраты 15 348 792 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 84 750 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 117 679 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 32 929 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 682 332 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 682 332 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 117 679 мың теңге;
қарыздарды өтеу 68 820 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 633 473 мың теңге.".
5-тармақтағы:
"67 676" саны "65 747" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 682 332 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 682 332 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 117 679 тысяч тенге;
погашение займов 68 820 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 633 473 тысячи тенге.".
В пункте 5:
цифры "67 676" заменить на цифры "65 747".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1 684 832
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 136 872
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41 247
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48 871
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 743
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
122 408
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
260 607
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
65 084
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
80 584
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 484
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 332
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 552
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
4 100
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 100
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 738 291
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 655 171
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
30 690
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
30 690
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 127 538
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 556 547
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 570 991
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
496 943
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
28 325
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

1 684 832
002
Программа занятости
1 136 872
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41 247
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48 871
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 743
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
122 408
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
260 607
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
65 084
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
80 584
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 484
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59 332
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 552
021
Капитальные расходы государственного органа
500
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4 100
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 100
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 738 291
1
Жилищное хозяйство
3 655 171
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
30 690
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
30 690
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 127 538
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 556 547
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 570 991
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
496 943
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
28 325
003
Капитальные расходы государственного органа