"Талғар ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 69-281 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 мамырдағы № 8-24 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 10 маусымда № 22988 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 69-281 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5864 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 17 537 461 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 469 314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 319 608 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1 479 860 мың теңге;
трансферттер түсімі 11 268 679 мың теңге;
2) шығындар 17 778 486 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 83 996 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 123 763 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 39 767 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 325 021 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 325 021 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 873 763 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 251 313 мың теңге;

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 69-281 "О бюджете Талгарского района на 2021-2023 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 13 мая 2021 года № 8-24. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июня 2021 года № 22988
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджете Талгарского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 69-281 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5864) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 17 537 461 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 469 314 тысяч тенге;
неналоговые поступления 319 608 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 479 860 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11 268 679 тысяч тенге;
2) затраты 17 778 486 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 83 996 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 123 763 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 39 767 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 325 021 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 325 021 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 873 763 тысячи тенге;
погашение займов 1 251 313 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 702 571 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Игибаев
Талғар аудандық мәслихатының
хатшысы М. Алибеков

используемые остатки бюджетных средств 702 571 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата Е. Игибаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата М. Алибеков