Алатау ауылдық округінің Қызыл-Қайрат, Алмалық, Байбұлақ, Рысқұлов ауылдарындағы көшелерін қайта атау туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Алатау ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 8 ақпандағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 11 ақпанда № 5891 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Алатау ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 8 қазандағы қорытындысы негізінде, Талғар ауданы Алатау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алатау ауылдық округінің келесі көшелері қайта аталсын:
Қызыл-Қайрат ауылындағы "Тихая" көшесі "Талғат Бигелдинов" көшесіне;
Алмалық ауылындағы "Грушевая" көшесі "Әбілқайыр хан" көшесіне, "Заводская" көшесі "Оралхан Бөкей" көшесіне, "Мира" көшесі "Мәншүк Мәметова" көшесіне, "Садовая" көшесі "Сырым батыр" көшесіне, "Набережная" көшесі "Абылай хан" көшесіне, "Школьная" көшесі "Тәуке хан" көшесіне;
Байбұлақ ауылындағы "Центральная" көшесі "Дінмұхамед Қонаев" көшесіне, "Заречная" көшесі "Бауыржан Момышұлы" көшесіне;
Рысқұлов ауылындағы "Интернациональная" көшесі "Қабанбай батыр" көшесіне, "Камо" көшесі "Бейбарыс сұлтан" көшесіне, "Молодежная" көшесі "Алтын Орда" көшесіне, "Школьная" көшесі "Алатау" көшесіне, "Садовая" көшесі "Әбу Насыр әл-Фараби" көшесіне, "Киров" көшесі "Алтынемел" көшесіне, "Ключевая" көшесі "Керей хан" көшесіне, "Овражная" көшесі "Қарасай батыр" көшесіне, "Береговая" көшесі "Есім хан" көшесіне, "Островская" көшесі "Кенесары хан" көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар ауданы Алатау ауылдық
округінің әкімі К. Смагулов

О переименовании улиц в селах Кызыл-Кайрат, Алмалык, Байбулак, Рыскулова Алатауского сельского округа
Решение акима Алатауского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 8 февраля 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 февраля 2021 года № 5891
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Алатауского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 8 октября 2019 года, аким Алатауского сельского округа Талгарского района РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы Алатауского сельского округа:
в селе Кызыл-Кайрат улицу "Тихая" в улицу "Талғат Бигелдинов";
в селе Алмалык улицу "Грушевая" в улицу "Әбілқайыр хан", улицу "Заводская" в улицу "Оралхан Бөкей", улицу "Мира" в улицу "Мәншүк Мәметова", улицу "Садовая" в улицу "Сырым батыр", улицу "Набережная" в улицу "Абылай хан", улицу "Школьная" в улицу "Тәуке хан";
в селе Байбулак улицу "Центральная" в улицу "Дінмұхамед Қонаев", улицу "Заречная" в улицу "Бауыржан Момышұлы";
в селе Рыскулова улицу "Интернациональная" в улицу "Қабанбай батыр", улицу "Камо" в улицу "Бейбарыс сұлтан", улицу "Молодежная" в улицу "Алтын Орда", улицу "Школьная" в улицу "Алатау", улицу "Садовая" в улицу "Әбу Насыр әл-Фараби", улицу "Кирова" в улицу "Алтынемел", улицу "Ключевая" в улицу "Керей хан", улицу "Овражная" в улицу "Қарасай батыр", улицу "Береговая" в улицу "Есім хан", улицу "Островская" в улицу "Кенесары хан".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алатауского сельского
округа Талгарского района К. Смагулов