Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 46-154 "Кеген ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 5-32 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 9 маусымда № 22976 болып тіркелді
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 46-154 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5853 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандақ бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 902 473 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 643 985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 621 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5 935 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 250 932 мың теңге;
2) шығындар 7 970 370 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 133 277 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 153 143 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 19 866 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 201 174 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 201 174 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 153 143 мың теңге;
қарыздарды өтеу 29 904 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 46-154 "О бюджете Кегенского района на 2021-2023 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 12 мая 2021 года № 5-32. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июня 2021 года № 22976
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 46-154 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5853) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 7 902 473 тысячи тенге;
налоговые поступления 643 985 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 621 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 5 935 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7 250 932 тысяч тенге;
2) затраты 7 970 370 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 133 277 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 153 143 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 19 866 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 201 174 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 201 174 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 153 143 тысячи тенге;
погашение займов 29 904 тысячи тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 12 912 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н. Оқас
Кеген аудандық мәслихатының
хатшысы Т. Әлімбай
Кеген аудандық маслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 5-32 шешіміне қосымша
Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы "28" желтоқсандағы № 46-154 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сынып
Сомасы
Ішкі сынып
(мың теңге)
Атауы
І. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств 12 912 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата Н. Оқас
Секретарь Кегенского
районного маслихата Т. Әлімбай
Приложение к решению Кегенского районного маслихата от 12 мая 2021 года № 5-32
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от "28" декабря 2020 года № 46-154
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы