Шымкент қаласы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № 51 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 ақпанда № 155 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 08.04.2021 № 225 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабының 1-1 тармағының 2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 03-10/66 ұсынысы негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы, Абай ауданы, Жайлау мөлтек ауданы, Ахметов көшесі № 7 үйден құтыру ауруының ошағы анықталуына байланысты Ахметов көшесіне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А.Сәттібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 4 февраля 2021 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 5 февраля 2021 года № 155. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 8 апреля 2021 года № 225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 08.04.2021 № 225 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 29 января 2021 года №03-10/66, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные меры по улице Ахметова в связи с выявлением очага бешенства в городе Шымкент, Абайский район, микрорайон Жайлау, улица Ахметова, дом №7.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурс акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А. Саттыбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов