Жамбыл облысында 2021 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 45 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 ақпанда № 4897 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысында 2021 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Жамбылской области на 2021 год
Постановление акимата Жамбылской области от 18 февраля 2021 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 февраля 2021 года № 4897.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Жамбылской области на 2021 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;

2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Жылқыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшiне енедi және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жамбыл облысының әкімі Б. Сапарбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің

2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е.Жилкибаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2021 года.
Аким Жамбылской области Б. Сапарбаев
Приложение
к постановлению акимата
Жамбылской области

2021 жылғы 18 ақпандағы № 45
қаулысына қосымша
Жамбыл облысы бойынша 2021 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы әкімдігінің 27.04.2021 № 93 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшiне енедi); 07.10.2021 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
I
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің мектепке дейінгі ұйымдары
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Тәрбиеленушілердің орын саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар (шағын орталықтар)
Толық күндік шағын орталықтар

от 18 февраля 2021 года № 45
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2021 год в Жамбылской области
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями акимата Жамбылской области от 27.04.2021 № 93 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 07.10.2021 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
I
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2021 год в Байзакском районе
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество мест воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Государственные дошкольные организации (мини-центры)
Мини-центры с полным днем пребывания

491
41549
6000
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар (балабақшалар мен бөбекжай-бақшалар)
1
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Гүлсім" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
55
54773
6000
2
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Жансая" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
135
41549
6000
3
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Дәулет" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
49351
6000
4
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Салтанат" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
41549
6000
5
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Мәрзия апа" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
61022
6000
6
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Ақжар" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
65
57198
6000
7
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Балауса" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
49692
6000
8
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Ақбота" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
30
72589
6000
9
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Балбөбек" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
58212
6000
10
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Еркетай" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
51980
6000
11
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
41549
6000
12
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Теремок" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
115
48085
6000
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Теремок" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (санаторлық топ)
25
62159
0
13
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Айнұр" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
59859
6000
14
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Байзақ ауданының білім бөлімінің "Айгүл" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90

491
41549
6000
Государственные дошкольные организации (детские сады и ясли- сады)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Гульсум" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области
55
54773
6000
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Жансая" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области
135
41549
6000
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Даулет" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области
100
49351
6000
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Салтанат" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области
140
41549
6000
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Марзия апа" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области
50
61022
6000
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Акжар" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области
65
57198
6000
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балауса" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области
100
49692
6000
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Акбота" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области
30
72589
6000
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбобек" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области
50
58212
6000
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Еркетай" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области
75
51980
6000
11
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырган" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области
280
41549
6000
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Теремок" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области
115
48085
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Теремок" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области (санаторная группа)
25
62159
0
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айнур" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области
50
59859
6000
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгул" отдела образования Байзакского района управления образования акимата Жамбылской области
90

41549
5250
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар (балабақшалар мен бөбекжай-бақшалар)
1
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "№1 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
145
47135
6300
2
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "№5 Балдырған" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
145
47135
6300
3
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "Аягүл" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
230
47135
6300
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "Аягүл" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (санаторлық топ)
50
62159
0
4
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "Жаңа Теріс" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
56154
6300
5
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "Бақалы" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
56154
6300
6
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "Шапағат" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
44549
6300
7
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "Мөлдір бұлақ" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
125
45054
6300
8
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "Балауса" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
56154
6300
9
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "Билікөл" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
56154
6300
10
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "Жетітөбе" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
56154
6300
11
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "Балдәурен" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
56154
6300
12
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "Қарасаз" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
45177
6300
13
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "Қарлығаш" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25

41549
5250
Государственные дошкольные организации (детские сады и ясли- сады)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад №1" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области
145
47135
6300
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "№5 Балдырған" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области
145
47135
6300
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Аягүл" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области (санаторная группа)
230
47135
6300
50
62159
0
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Жаңа-Теріс" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области
50
56154
6300
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Шұғыла" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области
50
56154
6300
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Бақалы" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области
50
56154
6300
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Шапағат" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области
100
44549
6300
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Мөлдір бұлақ" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области
125
45054
6300
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Балауса" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области
50
56154
6300
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Билікөл" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области
50
56154
6300
11
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Жетітөбе" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области
50
56154
6300
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Балдаурен" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области
50
56154
6300
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Қарасаз" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области
140
45177
6300
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Қарлыгаш" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области
25

35027
7000
Жарты күндік шағын орталықтар
198
17513
0
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар (балабақшалар мен бөбекжай-бақшалар)
1
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Айналайын" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
130
49863
7000
2
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Бөбек" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
120
52869
7000
3
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Ақмаржан" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
43820
7000
4
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Ақ бота" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
325
41549
7000
5
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Жұлдыз" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
60
53505
7000
6
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Арай" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
43976
7000
7
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Қарлығаш" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
46772
7000
8
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Айсәуле" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
46772
7000
9
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Темірлан" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
95
47052
7000
10
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Нұр" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
46772
7000
11
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Балдәурен" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
53346
7000
12
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Балдәурен" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (санаторлық топ)
20
62159
0
13
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Балапан" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
46772
7000
14
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Ырыс" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90

35027
7000
Мини-центры с неполным днем пребывания
198
17513
0
Государственные дошкольные организации (детские сады и ясли- сады)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Айналайын" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
130
49863
7000
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Бөбек" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
120
52869
7000
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Ақмаржан" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
100
43820
7000
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Ақ бота" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
325
41549
7000
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Жұлдыз" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
60
53505
7000
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Арай" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
50
43976
7000
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Қарлығаш" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
75
46772
7000
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Айсәуле" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
75
46772
7000
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Темірлан" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
95
47052
7000
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Нұр" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
75
46772
7000
11
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балдәурен" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
100
53346
7000
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балдәурен" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области (Санаторная группа)
20
62159
0
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балапан" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
75
46772
7000
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Ырыс" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области
90

150
41549
7000
64
"Көркем Қордай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Көркем Қордай" балабақшасы
75
41549
7000
65
"Нур-Академия Кордай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Нур-Академия Кордай" балабақшасы
225
41549
7000
V
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Меркі ауданының білім бөлімінің мектепке дейінгі ұйымдары
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Тәрбиеленушілердің орын саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар (шағын орталықтар)
Толық күндік шағын орталықтар
450
41549
6500
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар (балабақшалар мен бөбекжай-бақшалар)
1
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Меркі ауданының білім бөлімінің "Айым" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
41549
6500
2
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Меркі ауданының білім бөлімінің "Айбөбек" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
69460
6500
3
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Меркі ауданының білім бөлімінің "Арайлы" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
47
69460
6500
4
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Меркі ауданының білім бөлімінің "Ақ бота" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
70
69460
6500
5
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Меркі ауданының білім бөлімінің "Балдаурен" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
41549
6500
6
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Меркі ауданының білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
41549
6500
7
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Меркі ауданының білім бөлімінің "Балауса" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
180
41549
6500
8
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Меркі ауданының білім бөлімінің "Бүлдіршін" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
30
69460
6500
9
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Меркі ауданының білім бөлімінің "Балбөбек" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
41549
6500
10
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Меркі ауданының білім бөлімінің "Қарлығаш" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90
41549
6500
11
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Меркі ауданының білім бөлімінің "Бөбек" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
41549
6500
12
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Меркі ауданының білім бөлімінің "Балапан" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
41549
6500
13
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Меркі ауданының білім бөлімінің "Санаториялық" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40

150
41549
7000
64
Товарищество с ограниченной ответственностью "Көркем Қордай" детский сад "Көркем Қордай"
75
41549
7000
65
Товарищество с ограниченной ответственностью "Нур-Академия Кордай" детский сад "Нур-Академия Кордай"
225
41549
7000
V
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2021 год в Меркенском районе
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество мест воспиттаников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Государственные дошкольные организации (мини-центры)
Мини-центры с полным днем пребывания
450
41549
6500
Государственные дошкольные организации (детские сады и ясли- сады)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айым" отдела образования Меркенского района управления образования акимата Жамбылской области
140
41549
6500
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айбобек" отдела образования Меркенского района управления образования акимата Жамбылской области
40
69460
6500
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Арайлы" отдела образования Меркенского района управления образования акимата Жамбылской области
47
69460
6500
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ак бота" отдела образования Меркенского района управления образования акимата Жамбылской области
70
69460
6500
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" отдела образования Меркенского района управления образования акимата Жамбылской области
280
41549
6500
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырган" отдела образования Меркенского района управления образования акимата Жамбылской области
140
41549
6500
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балауса" отдела образования Меркенского района управления образования акимата Жамбылской области
180
41549
6500
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Булдиршин" отдела образования Меркенского района управления образования акимата Жамбылской области
30
69460
6500
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбобек" отдела образования Меркенского района управления образования акимата Жамбылской области
140
41549
6500
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Карлыгаш" отдела образования Меркенского района управления образования акимата Жамбылской области
90
41549
6500
11
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Бобек" отдела образования Меркенского района управления образования акимата Жамбылской области
140
41549
6500
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Меркенского района управления образования акимата Жамбылской области
75
41549
6500
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Санаторный" отдела образования Меркенского района управления образования акимата Жамбылской области
40

72819
4200
4
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Мойынқұм ауданының білім бөлімінің "Бөбек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
76825
4200
5
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Мойынқұм ауданының білім бөлімінің "Балдәурен" бөбекжай бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
55
56311
4200
6
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Мойынқұм ауданының білім бөлімінің "Балауса" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
45
72263
4200
7
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Мойынқұм ауданының білім бөлімінің "Ақбота" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
55
55173
4200
8
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Мойынқұм ауданының білім бөлімінің "Самал" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
45
66 689
4200
9
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Мойынқұм ауданының білім бөлімінің "Айгөлек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
20
120300
4200
10
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Мойынқұм ауданының білім бөлімінің "Балдырған" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
45
64284
4200
11
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Мойынқұм ауданының білім бөлімінің "Балапан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
45
73 980
4200
12
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Мойынқұм ауданының білім бөлімінің "Көгершін" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
32
66388
4200
13
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Мойынқұм ауданының білім бөлімінің "Құлыншақ" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
175
42175
5500
14
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Мойынқұм ауданының білім бөлімінің "Нұр-ай" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
67505
4200
15
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Мойынқұм ауданының білім бөлімінің "Қуаныш балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
160
45810
6000
VII
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің мектепке дейінгі ұйымдары
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Тәрбиеленушілердің орын саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар (шағын орталықтар)
Толық күндік жұмыс істейтін шағын орталықтар

72819
4200
4
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Бобек" отдела образования Мойынкумского района управления образования акимата Жамбылской области
40
76825
4200
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Балдаурен" отдела образования Мойынкумского района управления образования акимата Жамбылской области
55
56311
4200
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "детский сад "Балауса" отдела образования Мойынкумского района управления образования акимата Жамбылской области
45
72263
4200
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "детский сад "Акбота" отдела образования Мойынкумского района управления образования акимата Жамбылской области
55
55173
4200
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "детский сад "Самал" отдела образования Мойынкумского района управления образования акимата Жамбылской области
45
66689
4200
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "детский сад "Айгөлек" отдела образования Мойынкумского района управления образования акимата Жамбылской области
20
120300
4200
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "детский сад "Балдырған" отдела образования Мойынкумского района управления образования акимата Жамбылской области
45
64284
4200
11
Государственное коммунальное казенное предприятие "детский сад "Балапан" отдела образования Мойынкумского района управления образования акимата Жамбылской области
45
73980
4200
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "детский сад "Көгершін" отдела образования Мойынкумского района управления образования акимата Жамбылской области
32
66388
4200
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "детский сад "Құлыншақ" отдела образования Мойынкумского района управления образования акимата Жамбылской области
175
42175
5500
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "детский сад "Нұр-ай" отдела образования Мойынкумского района управления образования акимата Жамбылской области
40
67505
4200
15
Государственное коммунальное казенное предприятие "детский сад "Қуаныш" отдела образования Мойынкумского района управления образования акимата Жамбылской области
160
45810
6000
VII
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2021 год в районе Т.Рыскулова
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родитель ской платы в месяц (тенге)
Количество мест воспиттаников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Государственные дошкольные организации (мини-центры)
Мини-центры с полным днем пребывания

271
38300
6000
Жарты күндік жұмыс істейтін шағын орталықтар
402
17951
0
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар (балабақшалар мен бөбекжай-бақшалар)
1
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
125
54738
7200
2
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің "Балауса" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
115
48383
7200
3
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің "Балауса" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (санаторлық тобы)
50
62159
0
4
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің "Балапан" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
150
45400
7200
5
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің "Алтын сақа" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
41549
7200
6
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің "Балбөбек" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
150
45400
7200
7
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің "Ертөстік" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
58269
6500
8
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің "Күншуақ" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
115
49495
7200
9
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің "Құлыншақ" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
115
48355
7200
10
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің "Байшешек" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
46571
6800
11
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің "Айгөлек" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
58249
6800
12
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің "Болашақ" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
65
48449
6800
13
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің "Балдәурен" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
69803
7200
14
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің "Ақбота" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
85

271
38300
6000
Мини-центры с неполным днем пребывания
402
17951
0
Государственные дошкольные организации (детские сады и ясли- сады)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырган" отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области
125
54738
7200
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балауса" отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области
115
48383
7200
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балауса" отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области (санаторная группа)
50
62159
0
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области
150
45400
7200
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Алтын сака" отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области
280
41549
7200
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбобек" отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области
150
45400
7200
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ертостик" отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области
40
58269
6500
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Куншуак" отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области
115
49495
7200
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Кулыншак" отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области
115
48355
7200
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Байшешек" отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области
100
46571
6800
11
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айголек" отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области
50
58249
6800
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Болашак" отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области
65
48449
6800
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области
25
69803
7200
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Акбота" отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области
85

90933
6000
6
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Сарысу ауданының білім бөлімінің "Жанна" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
41549
6000
7
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Сарысу ауданының білім бөлімінің "Айгүл" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
255
38023
8000
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Сарысу ауданының білім бөлімінің "Айгүл" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (санаторлық топ)
25
56282
0
8
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Сарысу ауданының білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
38023
8000
9
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Сарысу ауданының білім бөлімінің "Айгөлек" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
38023
8000
10
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Сарысу ауданының білім бөлімінің "Болашақ" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
255
38023
8000
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Сарысу ауданының білім бөлімінің "Болашақ" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (санаторлық топ)
25
56282
0
Жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдар (балабақша)
11
"Саин" мектепке дейінгі білім беру орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
110
38023
8000
Жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдар (шағын орталық)
12
"Саин" мектепке дейінгі білім беру орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жанындағы "Еңлік" шағын орталығы
80
38023
8000
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Талас ауданының білім бөлімінің мектепке дейінгі ұйымдары
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ананың төлемақысының мөлшері (теңге)
Тәрбиеленушілердің орын саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (ЖБ)
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар (шағын орталықтар), қала
Толық күндік шағын орталықтар
325
16384
6000
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (шағын орталықтар), ауыл
Толық күндік шағын орталықтар
175
17951
5000
Жарты күндік шағын орталықтар
150
10621
0
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар (балабақшалар мен бөбекжай-бақшалар)
1
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Талас ауданының білім бөлімінің "Азиада" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90
38023
6000
2
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Талас ауданының білім бөлімінің "Мирас" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

90933
6000
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Жанна" отдела образования Сарысуского района управления образования акимата Жамбылской области
100
41549
6000
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгуль" отдела образования Сарысуского района управления образования акимата Жамбылской области
255
38023
8000
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгуль" отдела образования Сарысуского района управления образования акимата Жамбылской области (санаторная группа)
25
56282
0
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырган" отдела образования Сарысуского района управления образования акимата Жамбылской области
280
38023
8000
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгөлек" отдела образования Сарысуского района управления образования акимата Жамбылской области
280
38023
8000
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Болашақ" отдела образования Сарысуского района управления образования акимата Жамбылской области
255
38023
8000
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Болашақ" отдела образования Сарысуского района управления образования акимата Жамбылской (санаторная группа)
25
56282
0
Частные дошкольные организации (детский сад)
11
Товарищества с ограниченной ответственностью "Дошкольный образовательный центр "Саин"
110
38023
8000
Частные дошкольные организации (миницентры)
12
Мини-центр "Енлік" при Товарищества с ограниченной ответственностью" Дошкольный образовательный центр "Саин"
80
38023
8000
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2021 год в Таласском районе
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество мест воспиттаников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Государственные дошкольные организации (мини-центры), город
Мини-центры с полным днем пребывания
325
16384
6000
Государственные дошкольные организации (мини-центры), село
Мини-центры с полным днем пребывания
175
17951
5000
Мини-центры с неполным днем пребывания
150
10621
0
Государственные дошкольные организации (детские сады и ясли- сады)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Азиада" отдела образования Таласского района управления образования акимата Жамбылской области
90
38023
6000
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Мирас" отдела образования Таласского района управления образования акимата Жамбылской области

118
38023
5000
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар (шағын орталықтар), ауыл
Толық күндік шағын орталықтар
407
41549
5000
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар (балабақшалар мен бөбекжай-бақшалар)
1
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің "Ақерке" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
40
67549
6000
2
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің "Кәусар" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
61549
6000
3
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің "Айналайын" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
41549
6000
4
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің "Ақбөпе" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
61549
6000
5
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің "Ақбота" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
130
38023
6000
6
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің "Аққайың" санаторлық бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
82159
0
7
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің "Алпамыс" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
60549
6000
8
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің "Әсем" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
41549
6000
9
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің "Астана" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
38023
6000
10
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің "Бәйтерек" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
41549
6000
11
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің "Бәйшешек" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
44549
6000
12
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің "Балапан" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
58023
6000
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің "Балапан" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (санаторлық топ)
25
76282
0
13
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің "Балауса" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25

118
38023
5000
Государственные дошкольные организации (мини-центры), село
Миницентры с полным днем пребывания
407
41549
5000
Государственные дошкольные организации (детские сады и ясли- сады)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Ақерке" отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области
40
67549
6000
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Кәусар" отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области
50
61549
6000
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области
280
41549
6000
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақбөпе" отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области
50
61549
6000
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Ақбота" отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области
130
38023
6000
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Санаторный ясли- сад "Аққайың" отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области
50
82159
0
7
"Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Алпамыс" отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области
60
60549
6000
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Әсем" отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области
140
41549
6000
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Астана" отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области
150
38023
6000
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Бәйтерек" отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области
150
41549
6000
11
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Бәйшешек" отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области
100
44549
6000
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Балапан" отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области
25
58023
6000
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Балапан" отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области (санаторная группа)
25
76282
0
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балауса" отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области
25

140
52251
8750
14
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№12 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
42632
8750
15
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№13 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
42353
8750
16
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№14 "Жарқынай" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
47099
8750
17
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№15 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
47787
8750
18
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№16 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
47419
8750
19
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№17 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
230
47989
8750
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№17 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (санаторлық топтар)
50
56282
0
20
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№18 "Еркежан" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
44129
8750
21
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№19 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
41299
8750
22
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№20 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
175
48739
8750
23
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№21 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
46022
8750
24
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№22 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
44282
8750
25
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№23 "Жас дәурен" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
59956
8750
26
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№24 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
81637
8750
27
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№25 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
64
75448
8750
28
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№26 "Нұрай" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

140
52251
8750
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №12" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
280
42632
8750
15
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №13" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
280
42353
8750
16
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №14 "Жарқынай" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
280
47099
8750
17
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №15" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
280
47787
8750
18
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №16" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
280
47419
8750
19
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №17" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
230
47989
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №17" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области (санаторные группы)
50
56282
0
20
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №18 "Еркежан" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
280
44129
8750
21
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №19" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
280
41299
8750
22
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №20" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
175
48739
8750
23
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №21" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
280
46022
8750
24
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №22" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
280
44282
8750
25
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №23 Жасдәурен" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
140
59956
8750
26
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №24" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
50
81637
8750
27
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №25" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
64
75448
8750
28
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №26 "Нұрай" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области

280
43177
8750
29
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№27 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
42121
8750
30
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№28 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
41865
8750
31
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№29 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
48749
8750
32
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№30 "Назерке" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
320
46770
8750
33
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№31 "Балапан" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
110
73956
8750
34
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№32 "Ботақан" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
42150
8750
35
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№33 "Айсәуле" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
46985
8750
36
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№34 "Бақыт" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
43368
8750
37
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№35 "Ер Төстік" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
250
41551
8750
38
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№36 "Бүлдіршін" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
44094
8750
39
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№37 "Бәйтерек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
54047
8750
40
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№38 "Толағай" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
320
46960
8750
41
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№39 "Балдаурен" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
41514
8750
42
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№40 "Балауса" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
51751
8750
43
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің "№41 "Айналайын" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

280
43177
8750
29
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №27" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
280
42121
8750
30
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №28" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской
280
41865
8750
31
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №29" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
140
48749
8750
32
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №30 "Назерке" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
320
46770
8750
33
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №31 "Балапан" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
110
73956
8750
34
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №32 "Ботақан" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
280
42150
8750
35
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №33 "Айсәуле" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
280
46985
8750
36
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №34 "Бақыт" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
100
43368
8750
37
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №35 "Ер төстік" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
250
41551
8750
38
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №36 "Бүлдіршін" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
280
44094
8750
39
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №37 "Бәйтерек" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
75
54047
8750
40
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №38 "Толағай" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
320
46960
8750
41
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №39 "Балдаурен" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области
280
41514
8750
42
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №40 "Балауса" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области "
140
51751
8750
43
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли – сад №41 "Айналайын" отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области