"Орман шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі №163 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 46 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 ақпанда № 4899 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Орман шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 163 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2729 болып тіркелген, 2015 жылы 03 қыркүйегінде "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат паудалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б. Нығмашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лауазымы Аты-жөні

О признании утратившим силу постановления акимата Жамбылской области от 27 июля 2015 года №163 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере лесного хозяйства"
Постановление акимата Жамбылской области от 18 февраля 2021 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 февраля 2021 года № 4899
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 27 июля 2015 года № 163 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере лесного хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2729, опубликовано в газете "Знамя труда" от 03 сентября 2015 года).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить принятие мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Б. Нигмашева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Должность ФИО