"2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 52-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 4-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 сәуірде № 4936 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 52-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4848 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"480 306 054" сандары "480 433 075" сандарымен ауыстырылсын;
"448 880 705" сандары "449 007 726" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"481 126 142" сандары "496 497 857" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"-6 111 632" сандары "8 584 962" сандарымен ауыстырылсын;
"4 297 920" сандары "17 520 979" сандарымен ауыстырылсын;
"10 409 552" сандары "8 936 017" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"5 291 544" сандары "-24 649 744" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"-5 291 544" сандары "24 649 744" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 52-3 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 12 апреля 2021 года № 4-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 апреля 2021 года № 4936
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 52-3 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4848, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 декабря 2020 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "480 306 054" заменить цифрами "480 433 075";
цифры "448 880 705" заменить цифрами "449 007 726";
в подпункте 2):
цифры "481 126 142" заменить цифрами "496 497 857";
в подпункте 3):
цифры "-6 111 632" заменить цифрами "8 584 962";
цифры "4 297 920" заменить цифрами "17 520 979";
цифры "10 409 552" заменить цифрами "8 936 017";
в подпункте 5):
цифры "5 291 544" заменить цифрами "-24 649 744"
в подпункте 6):
цифры "-5 291 544" заменить цифрами "24 649 744".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық маслихатының
сессия төрағасы К. Жетибаев
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы М. Сарыбеков
Жамбыл облыстық мәслихатының

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Жамбылского
областного маслихата К. Жетибаев
Секретарь Жамбылского
областного маслихата М. Сарыбеков
Приложение 1 к решению
Жамбылского областного

005
Мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3 039 399
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
347 991
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
700 664
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
88 568
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 868
019
Мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
34 000
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
41 469 598
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 881 315
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
64 278
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
4 470
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
355 839
05
Денсаулық сақтау
12 562 904
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 157 734
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
327 416
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
54 866
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
311 718
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
1 393
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
462 341
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 581 965
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 581 965
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 252 303
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 252 303
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
65 842
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
65 842
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов государственных организациях образования
3 039 399
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
347 991
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
700 664
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
88 568
013
Капитальные расходы государственного органа
3 868
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
34 000
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
41 469 598
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 881 315
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
64 278
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 470
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
355 839
05
Здравоохранение
12 562 904
253
Управление здравоохранения области
1 157 734
006
Услуги по охране материнства и детства
327 416
007
Пропаганда здорового образа жизни
54 866
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
311 718
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
1 393
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
462 341
271
Управление строительства области
4 581 965
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 581 965
253
Управление здравоохранения области
3 252 303
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 252 303
253
Управление здравоохранения области
65 842
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
65 842
253
Управление здравоохранения области

144 342
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
144 342
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 360 718
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 558
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
242 055
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
32 360
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
111 755
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
51 200
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 623 419
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
174 371
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
37 030 893
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 130 830
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 038 347
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 087 796
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
621 378
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
383 309
261
Облыстың білім басқармасы
739 592
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
403 022
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
225 276
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
111 294
261
Облыстың білім басқармасы
3 950
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3 950
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
21 987 564
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

144 342
029
Областные базы специального медицинского снабжения
144 342
253
Управление здравоохранения области
3 360 718
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
125 558
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
242 055
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
32 360
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
111 755
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
51 200
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 623 419
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
174 371
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
37 030 893
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 130 830
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 038 347
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 087 796
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
621 378
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
383 309
261
Управление образования области
739 592
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
403 022
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
225 276
201
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
111 294
261
Управление образования области
3 950
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 950
256
Управление координации занятости и социальных программ области
21 987 564
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

10 074
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
8 497 433
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
112 098
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
112 098
271
Облыстың құрылыс басқармасы
15 182
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
15 182
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 370 153
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
8 370 153
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
24 501 217
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
18 109 848
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
261 557
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
828 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 327
006
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
1 867 043
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
119 787
010
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
22 969
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 877
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
15 835
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
60 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
517
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 035 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 912 561
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
200 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 268 490
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
52 774
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 037 178
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

10 074
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
8 497 433
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
112 098
007
Развитие теплоэнергетической системы
112 098
271
Управление строительства области
15 182
071
Развитие газотранспортной системы
15 182
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 370 153
071
Развитие газотранспортной системы
8 370 153
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
24 501 217
255
Управление сельского хозяйства области
18 109 848
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
261 557
002
Субсидирование развития семеноводства
828 000
003
Капитальные расходы государственного органа
2 327
006
Субсидирование производства приоритетных культур
1 867 043
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
119 787
010
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
22 969
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 877
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
15 835
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
60 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
517
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 035 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 912 561
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
200 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 268 490
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
52 774
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 037 178
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

828 000
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 175
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
100 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
32 834
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
457 924
271
Облыстың құрылыс басқармасы
592 428
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
592 428
719
Облыстың ветеринария басқармасы
3 121 485
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 162
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
408
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
32 933
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
15 958
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
37 820
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
25 509
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
87 076
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
18 206
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2 462 633
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 333
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
249 806
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
85 641
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
190 964
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
118 446
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
72 518
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 893 241
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру

828 000
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 175
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
100 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
32 834
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
457 924
271
Управление строительства области
592 428
020
Развитие объектов сельского хозяйства
592 428
719
Управление ветеринарии области
3 121 485
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
104 162
003
Капитальные расходы государственного органа
408
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
32 933
009
Организация санитарного убоя больных животных
15 958
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
37 820
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
25 509
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
87 076
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
18 206
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2 462 633
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 333
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
249 806
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
85 641
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
190 964
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
118 446
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
72 518
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 893 241
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение

2 640
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 105 333
13
Басқалар
13 099 671
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
6 640 299
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
61 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
79 553
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
4 657 178
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 842 568
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
544 865
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
86 780
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
458 085
257
Облыстың қаржы басқармасы
622 977
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
622 977
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
3 665 341
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
3 665 341
261
Облыстың білім басқармасы
971 414
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
899 449
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 965
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
94 272
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 290
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 463
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
519
271
Облыстың құрылыс басқармасы
465 415
085
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
326 013
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
139 402
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
50 853
060
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

2 640
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 105 333
13
Прочие
13 099 671
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
6 640 299
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
61 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
79 553
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
4 657 178
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 842 568
253
Управление здравоохранения области
544 865
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
86 780
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
458 085
257
Управление финансов области
622 977
012
Резерв местного исполнительного органа области
622 977
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
3 665 341
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
3 665 341
261
Управление образования области
971 414
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
899 449
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 965
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
94 272
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
78 290
003
Капитальные расходы государственного органа
15 463
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
519
271
Управление строительства области
465 415
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
326 013
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
139 402
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
50 853
060
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"