Жамбыл облысы Шу ауданының Жаңақоғам және Қорағаты ауылдық округтерінің шекараларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қазандағы № 228 және Жамбыл облыстық мәслихатының 2021 жылғы 20 қазандағы № 10-4 бірлескен қаулысы мен шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 қарашада № 25098 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес мемлекеттік жер қоры есебінен Жамбыл облысы Шу ауданының Жаңақоғам және Қорағаты ауылдық округтерінің шекаралары өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулының және шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Б. Сапарбаев
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы М. Сарыбеков
Жамбыл облысы әкімдігінің

Об изменении границ Жанакогамского и Корагатинского сельских округов Шуского района Жамбылской области
Совместное постановление акимата Жамбылской области от 20 октября 2021 года № 228 и решение Жамбылского областного маслихата от 20 октября 2021 года № 10-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 ноября 2021 года № 25098
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы Жанакогамского и Корагатинского сельских округов Шуского района Жамбылской области за счет государственного земельного фонда, согласно приложениям 1, 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Б. Сапарбаев
Секретарь Жамбылского
областного маслихата М. Сарыбеков
Приложение 1 к совместному
постановлению акимата
Жамбылской области