"Жамбыл облысының жергiлiктi маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 1 шілдедегі №148 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 311 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қаңтарда № 26349 болып тіркелді
Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 1 шілдедегі №148 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4665 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жамбыл облысының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімінен реттік нөмірі 664, 673, 674, 692, 693, 694, 697, 698, 699, 701, 702, 703, 705 жолдары алынып тасталсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жамбыл облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Б. Сапарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрлігі

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 1 июля 2020 года №148 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 28 декабря 2021 года № 311. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2022 года № 26349
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 1 июля 2020 года №148 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4665) следующие изменения:
из Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Жамбылской области, утвержденного указанным постановлением строки, порядковые номера 664, 673, 674, 692, 693, 694, 697, 698, 699, 701, 702, 703, 705 исключить.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление культуры, архивов и документации акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Б. Сапарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан