Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №77-3 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 17-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 желтоқсанда № 25699 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №77-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4869 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021– 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21360853 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1811022 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18212 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 96194 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19435425 мың теңге;
2) шығындар – 21461520 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66717 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87510 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20793 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -167384 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 167384 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 153653 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20793 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 34524 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №77-3 "О районном бюджете на 2021–2023 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 6 декабря 2021 года № 17-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2021 года № 25699
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата "О районном бюджете на 2021 - 2023 годы" от 23 декабря 2020 года №77-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4869) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 21360853 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1811022 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18212 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 96194 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19435425 тысяч тенге;
2) затраты – 21461520 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 66717 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87510 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20793 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -167384 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 167384 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 153653 тысяч тенге;
погашение займов – 20793 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34524 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

75902
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
75902
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
97735
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
35554
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35554
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7139
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
7139
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
38648
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25406
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3054
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
69
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10119
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
16394
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
16394
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
126626
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
126626
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
109188
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
17438
12
Көлiк және коммуникация
133079
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
133079
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
30618
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
102461
13
Басқалар
512899
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6768
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6768
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
190825
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

75902
036
Развитие газотранспортной системы
75902
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
97735
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
35554
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
35554
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7139
010
Развитие объектов сельского хозяйства
7139
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
38648
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25406
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3054
007
Капитальные расходы государственного органа
69
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10119
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
16394
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16394
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
126626
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
126626
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
109188
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
17438
12
Транспорт и коммуникации
133079
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
133079
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
30618
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
102461
13
Прочие
512899
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6768
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6768
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
190825
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025