"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №74-2 шешіміне өзгерістер енгізу
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 маусымдағы № 6-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 шілдеде № 23247 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №74-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4860 болып тіркелген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін;
1) кірістер - 19 200 611 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 483 740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 430 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 624 441 мың теңге.
2) шығындар – 19 853 872 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 606 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 257 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31 651 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 682 867 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 682 867 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 61 257 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 981 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 649 591 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Касимов
Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысы Р. Сеитов
Жамбыл аудандық

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года №74-2
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 24 июня 2021 года № 6-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2021 года № 23247
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года №74-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4860) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакций:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 19 200 611 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 483 740 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 430 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 624 441 тысяч тенге.
2) затраты – 19 853 872 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 29 606 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 31 651 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 682 867 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 682 867 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 61 257 тысяч тенге;
погашение займов – 27 981 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 649 591 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Р. Касимов
Секретарь Жамбылского
районного маслихата Р. Сеитов
Приложение к решению
Жамбылского районного