"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы №79-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 11-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 шілдеде № 23647 болып тіркелді
Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы №79-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4848 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 944 026 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 753 133 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 212 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 161 515 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 21 010 166 мың теңге;
2) шығындар – 25 290 184 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2020 года №79-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 19 июля 2021 года № 11-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июля 2021 года № 23647
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года №79-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4848) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 24 944 026 тысячи тенге, том числе:
налоговые поступления – 3 753 133 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 19 212 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 161 515 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 010 166 тысяч тенге;
2) затраты – 25 290 184 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 384 208 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 384 208 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 410 803 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Садыков
Қордай аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -384 208 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 384 208 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 410 803 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2021 года.
Секретарь Кордайского
районного маслихата Н. Садыков
Приложение 1 к решению
маслихата Кордайского района

923888
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1447005
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1017167
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
75434
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
70567
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9346
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
107910
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
74762
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
90819
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97949
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35561
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
138
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
16
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
46338
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
11896
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4074564
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3784535
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1999479
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1513056
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алу
272000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
289415
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
261415
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
28000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
614
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
614
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

923888
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1447005
002
Программа занятости
1017167
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
75434
006
Оказание жилищной помощи
1000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
70567
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9346
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
107910
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
74762
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
90819
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
97949
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35561
021
Капитальные расходы государственного органа
138
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
46338
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
11896
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4074564
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3784535
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1999479
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1513056
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
272000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
289415
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
261415
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
28000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
614
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
614
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство