Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №79-3 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 маусымдағы № 9-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 маусымда № 23206 болып тіркелді
Меркі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Меркі аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №79-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4871 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармағының 1) тармақшасында:
"14775356" сандары "15083840" сандарымен ауыстырылсын;
"1692278" сандары "1823878" сандарымен ауыстырылсын;
"33500" сандары "102400" сандарымен ауыстырылсын;
"13043558" сандары "13151542" сандарымен ауыстырылсын;
1 – тармағының 2) тармақшасында:
"15179064" сандары "15302729" сандарымен ауыстырылсын;
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Рахимбаев
Меркі аудандық
маслихат хатшысы М. Кокрекбаев
Меркі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 25 маусымдағы
№ 9-2 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№79-3 шешіміне 1- қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №79-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 25 июня 2021 года № 9-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июня 2021 года № 23206
Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года №79-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4871) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "14775356" заменить цифрами "15083840";
цифры "1692278" заменить цифрами "1823878";
цифры "33500" заменить цифрами "102400";
цифры "13043558" заменить цифрами "13151542";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "15179064" заменить цифрами "15302729";
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессий Меркенского
районного маслихата А. Рахимбаев
Секретарь Меркенского
районного маслихата М. Кокрекбаев
Приложение к решению
маслихата Меркенского района
от 25 июня 2021 года № 9-2
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 24 декабря 2020 года №79-3
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

123006
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6635
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
88054
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21664
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2123
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
62267
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
25468
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25402
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
66
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
224811
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33840
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
190471
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
12750
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12625
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
125
02
Қорғаныс
11568
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11568
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
9568
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
10720
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10720
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
10720
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1954349
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
914860
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
914860
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
941812
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
625708
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

123006
003
Капитальные расходы государственного органа
6635
452
Отдел финансов района (города областного значения)
88054
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21664
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2123
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
62267
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
25468
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
25402
004
Капитальные расходы государственного органа
66
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
224811
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
33840
013
Капитальные расходы государственного органа
500
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
190471
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
12750
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
12625
003
Капитальные расходы государственного органа
125
02
Оборона
11568
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11568
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
9568
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
10720
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10720
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
10720
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1954349
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
914860
005
Государственная адресная социальная помощь
914860
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
941812
002
Программа занятости
625708
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

35907
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13948
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
17359
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1000
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3600
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13888
008
Cпорт объектілерін дамыту
13888
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
139497
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
138497
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
1000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
27185
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
27185
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
12342
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12342
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
92982
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34552
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
56850
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
66
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1514
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
258198
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
214333
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22719
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
191614
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
23697
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23004
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
693
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20168
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
20168
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
53090
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
53090
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

35907
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
13948
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
17359
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1000
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3600
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13888
008
Развитие объектов спорта
13888
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
139497
006
Функционирование районных (городских) библиотек
138497
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
27185
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
27185
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
12342
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
12342
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
92982
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
34552
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
56850
006
Капитальные расходы государственного органа
66
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1514
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
258198
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
214333
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
22719
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
191614
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
23697
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
23004
007
Капитальные расходы государственного органа
693
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20168
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
20168
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
53090
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
53090
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)