"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы №71-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 маусымдағы № 5-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23386 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы №71-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4859 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
"1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. 2021– 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 462 470 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер -1 622 866 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 675 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 18 100 мың теңге;
трансферттер түсімі- 8 812 829 мың теңге;
2) шығындар - 10 611 739 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 120 905 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 166 269 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –45 364 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -270 174 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 270 174 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 166 269 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 45 364 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 149 269 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Мойынқұм аудандық маслихатының
сессия төрағасы Т. Аманжолов
Мойынқұм аудандық
маслихатының хатшысы Б. Калымбетов
Мойынқұм аудандық

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2020 года №71-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 22 июня 2021 года № 5-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23386
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата "О районном бюджете 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года №71-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4859) следующие изменения:
"Пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 10 462 470 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 622 866 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 675 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 812 829 тысяч тенге.
2) затраты – 10 611 739 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 120 905 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 166 269 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 364 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -270 174 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –270 174 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 166 269 тысяч тенге;
погашение займов – 45 364 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 149 269 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Мойынкумского
районного маслихата Т. Аманжолов
Секретарь Маслихата
Мойынкумского района Б. Калымбетов
Приложение к решению
Мойынкумского районного

164482
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
89317
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26590
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
62427
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3539
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
3539
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27456
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27456
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
44170
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
44170
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
76974
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
76974
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
76084
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
890
12
Көлiк және коммуникация
299984
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
246600
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
246600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53384
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
53384
13
Басқалар
766693
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
30996
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
30996
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
46759
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
46759
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
366630
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
366630
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
322308

164482
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
89317
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
26590
006
Капитальные расходы государственного органа
300
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
62427
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3539
010
Развитие объектов сельского хозяйства
3539
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27456
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
27456
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
44170
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
44170
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
76974
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
76974
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
76084
015
Капитальные расходы государственного органа
890
12
Транспорт и коммуникации
299984
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
246600
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
246600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53384
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
53384
13
Прочие
766693
452
Отдел финансов района (города областного значения)
30996
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
30996
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
46759
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
46759
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
366630
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
366630
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
322308