Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 59 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 сәуірде № 4940 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 65 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 14.04.2023 №65 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 30 марта 2021 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 апреля 2021 года № 4940. Утратило силу постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 14 апреля 2023 года № 65
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарысуского района Жамбылской области от 14.04.2023 № 65 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабы 6) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екі пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9, подпунктом 1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере двух процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.

2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № 26 (нормативтік құқықтық актілерді мемлкеттік тіркеу тізілімінде № 4500 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 07 ақпанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нұралиев Нұржан Тоқбергенұлына жүктелсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Сарысуского района от 3 февраля 2020 года № 26 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4500, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 07 февраля 2020 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нуралиеву Нуржану Токбергеновичу.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің орынбасары О. Көкей
Сарысу ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 30 наурыздағы
№ 59 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан пайызы)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде бөлінген квота саны (адам)
1
2
3
4
5
1
"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының №11 Сарысу колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
57
2 %
1
2
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімі аппаратының "Айгөлек" бөбекжай бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
79
2 %
2
3
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімі аппаратының "Болашақ" бөбекжай бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
86
2 %
2

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель акима
района О. Көкей
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 30 марта 2021 года № 59
Перечень организаций в которых установлена квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (процент от списочной численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
1
2
3
4
5
1
Коммунальное казенное государственное предприятие "Колледж №11 Сарысу управления образования акимата Жамбылской области"
57
2 %
1
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад "Айголек" аппарата акима города Жанатас Сарысуского района
79
2 %
2
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад "Болашак" аппарата акима города Жанатас Сарысуского района
86
2 %
2