"2021-2023 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №86-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 6-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 28 сәуірде № 4961 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талас аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №86-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4885 болып тіркелген, электронды түрде 2021 жылы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"679 959" сандары "707 813" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"679 959" сандары "734 286" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшада:
"0" саны "-26 473" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "26 473" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 86–2 "О бюджете города и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 23 апреля 2021 года № 6-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 апреля 2021 года № 4961
В соответствии c пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 28 декабря 2020 года №86-2 "О бюджете города и сельских округов на 2021-2023 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4885, опубликовано в электронном виде 12 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "679 959" заменить цифрами "707 813";
в подпункте 2):
цифры "679 959" заменить цифрами "734 286".
в подпункте 4:
цифру "0" заменить цифрами "-26 473";
в подпункте 5:
цифру "0" заменить цифрами "26 473".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Абдибекова
Талас аудандық мәслихатының
хатшысы К. Садубаев
Талас аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№86-2 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Сомасы, мың теңге
Атауы
1.КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Абдибекова
Секретарь маслихата К. Садубаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года №86-2
Бюджет города Каратау на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы