"2021-2023 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №78-2 шешіміне өзерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 4-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 4911 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №77-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 3-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4907 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №78-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4865 болып тіркелген, 2020 жылғы 30 желтоқсандағы Казақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1 Ақсу ауылдық округі:
1) тармақшада:
"63897" сандары "65194" сандарымен ауыстырылсын;
"59172" сандары "60469" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"63897" сандары "66394" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-1200" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "1200" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "1200" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Алға ауылдық округі:
1) тармақшада:
"38609" сандары "37483" сандарымен ауыстырылсын;
"32094" сандары "30968" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"38609" сандары "41422" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-3939" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "3939" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "3939" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Ақтөбе ауылдық округі:
1) тармақшада:
"52221" сандары "64054" сандарымен ауыстырылсын;
"50140" сандары "61973" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"52221" сандары "65639" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-1585" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "1585" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "1585" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 78-2 о бюджете города Шу и сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 12 марта 2021 года № 4-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 марта 2021 года № 4911
В соответствии со статьями 9, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Шуского районого маслихата от 5 марта 2021 года №3-2 "О внесении изменений в решение Шуского районого маслихата от 22 декабря 2020 года № 77-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4907) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №78-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4865, опубликовано 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1.1 Аксуский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "63897" заменить цифрами "65194";
цифры "59172" заменить цифрами "60469";
в подпункте 2):
цифры "63897" заменить цифрами "66394";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-1200";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "1200";
используемые остатки бюджетных средств цифры цифру "0" заменить цифрами "1200".
1.2 Алгинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "38609" заменить цифрами "37483";
цифры "32094" заменить цифрами "30968";
в подпункте 2):
цифры "38609" заменить цифрами "41422";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-3939";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "3939";
используемые остатки бюджетных средств цифры цифру "0" заменить цифрами "3939".
1.3 Актюбинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "52221" заменить цифрами "64054";
цифры "50140" заменить цифрами "61973";
в подпункте 2):
цифры "52221" заменить цифрами "65639";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-1585";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "1585";
используемые остатки бюджетных средств цифры цифру "0" заменить цифрами "1585".

Аталған шешімнің 1-19 қосымшалары осы шешімнің 1-19 қосымшалары сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Приложения 1-19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-19 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.