"Жоғары білімі бар мамандарды даярлаудың 2019 - 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 шілдедегі № 43/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 14 қаңтардағы № 04/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 қаңтарда № 6168 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 199 "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019, 2019 – 2020, 2020 – 2021 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 шілдедегі "Жоғары білімі бар мамандарды даярлаудың 2019 - 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" № 43/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5414 болып тіркелген, 2019 жылғы 26 шілдеде электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2 қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2021 жылғы 14
қаңтардағы
№ 04/01
қаулысына 1 қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2019 жылғы 19 шілдедегі
№ 43/01 қаулысына
1 қосымша
2019-2020 оқу жылына арналған жоғары бiлiмдi мамандарды даярлауға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
р/с
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Жоғары білім дайындау бағыттарының коды және жіктеуіші
2019-2020 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсала-тын орташа шығыстар (мың теңге) ұлттық жоғары оқу орындарын-да/ басқа жоғары оқу орындарында
1

О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 19 июля 2019 года № 43/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием на 2019-2020 учебный год"
Постановление акимата Карагандинской области от 14 января 2021 года № 04/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 января 2021 года № 6168
В соответствии с законами Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2018 года № 199 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2018 - 2019, 2019 - 2020, 2020 - 2021 учебные года" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 19 июля 2019 года № 43/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием на 2019-2020 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5414, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 июля 2019 года) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Карагандинской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение 1
к постановлению
акимата Карагандинской области
от 14 января 2021 года
№ 04/01
Приложение 1
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 19 июля 2019 года
№ 43/01
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием на 2019-2020 учебный год (за счет местного бюджета)
Администратор бюджетной программы - Государственное учреждение "Управление образования Карагандинской области"
п/п
Код и классификация области образования
Код и классификатор направлений подготовки высшего образования
Объем государственного образовательного заказа на 2019-2020 учебный год
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тысяча тенге) в национальных высших учебных заведениях/ в других высших учебных заведениях
1

6B032 Журналистика және ақпарат
10
635,8/342,9
4
6B07 Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
6B072 Өндірістік және өңдеу салалары
5
635,8/635,8
5
6В09 Ветеринария
6В091 Ветеринария
5
635,8/349,4
Барлығы
60
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2021 жылғы 14
қаңтардағы
№ 04/01
қаулысына 2 қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2019 жылғы 19 шілдедегі
№ 43/01 қаулысына
2 қосымша
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2019-2020 оқу жылына арналған нысаналы трансферт есебінен көпбалалы және аз қамтылған отбасыларының балалары үшін жоғары білімді мамандар даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысы (нысаналы ағымдағы трансферт сомасы есебінен)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
р/с
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Жоғары білім дайындау бағыттарының коды және жіктеуіші
2019-2020 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсала-тын орташа шығыстар (мың теңге) ұлттық жоғары оқу орындарын-да/ басқа жоғары оқу орындарында
1

6B032 Журналистика и информация
10
635,8/342,9
4
6В07 Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
6В072 Производственные и обрабатывающие отрасли
5
635,8/635,8
5
6В09 Ветеринария
6В091 Ветеринария
5
635,8/349,4
Всего
60
Приложение 2
к постановлению
акимата Карагандинской области
от 14 января 2021 года
№ 04/01
Приложение 2
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 19 июля 2019 года
№ 43/01
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2019-2020 учебный год (за счет суммы целевого текущего трансферта)
Администратор бюджетной программы - Государственное учреждение "Управление образования Карагандинской области"
п/п
Код и классификация области образования
Код и классификатор направлений подготовки высшего образования
Объем государственного образовательного заказа на 2019-2020 учебный год
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тысяча тенге) в национальных высших учебных заведениях/ в других высших учебных заведениях
1