Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізімін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 12/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 ақпанда № 6205 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 26/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 23.04.2024 № 26/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тiзбесi бекітілсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы әкімдігінің

Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения
Постановление акимата Карагандинской области от 18 февраля 2021 года № 12/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 февраля 2021 года № 6205. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 23 апреля 2024 года № 26/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 23.04.2024 № 26/01 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение 1 к постановлению
акимата Карагандинской

2021 жылғы 18 ақпандағы
№ 12/02 қаулысына 1-қосымша
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 13.04.2022 № 22/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Балық шаруашылығы су айдынның және (немесе) учаскенің атауы
Ауданы, гектар
Орналасқан жері
Балық шаруашылығын жүргізу түрі
Абай ауданы
1
Айда
36
Қарағанды қаласынан 55 километр
көлде тауарлы балық өсіру шаруашылығы
2
Виктория
19
Сәрепті ауылынан оңтүстік-шығысына қарай 1 километр
әуесқойлық (спорттық) балық аулау
3
Жартас

области от 18 февраля 2021 года
№ 12/02
Перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 13.04.2022 № 22/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование рыбохозяйственного водоема и (или) участка
Площадь, гектар
Месторасположение
Вид ведения рыбного хозяйства
Абайский район
1
Айда
36
55 километров от города Караганды
озерно-товарное рыбоводное хозяйство
2
Виктория
19
1 километр к юго-востоку от села Сарепта
любительское (спортивное) рыболовство
3
Джартасское

2021 жылғы 18
ақпандағы
№ 12/02
қаулысына 2 қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы № 23/02 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" қаулысына (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 1836 нөмерімен тіркелген, 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 208-209 "Орталық Қазақстан", 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 150 (20546) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған).
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2009 жылғы 10 қарашадағы № 29/16 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы № 23/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1872 болып тіркелген, 2009 жылғы 1 желтоқсандағы № 142 (20849) "Индустриальная Караганда" газетінде жарияланған).
3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы № 17/05 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы № 23/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1893 болып тіркелген, 2011 жылғы 2 маусымдағы № 87-88 (21080) "Орталық Қазақстан", 2011 жылғы 11 маусымдағы № 66 (21080) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған).
4. Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 23 тамыздағы № 40/03 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы № 23/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1944 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қазандағы № 173-174 (21380) "Орталық Қазақстан", 2012 жылғы 13 қазандағы № 124 (21288) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған).
5. Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 шілдедегі № 35/02 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы № 23/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2717 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 23 тамызда № 159-160 (21794) "Орталық Қазақстан", 2014 жылғы 23 тамыздағы № 147-148 (21668-21669) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған).
6. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 маусымдағы № 43/05 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы № 23/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3896 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

от 18 февраля 2021 года
№ 12/02
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года № 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1836, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 29 декабря 2007 года № 208-209, "Индустриальная Караганда" от 29 декабря 2007 года № 150 (20546)).
2. Постановление акимата Карагандинской области от 10 ноября 2009 года № 29/16 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года № 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1872, опубликовано в газете "Индустриальная Караганда" от 1 декабря 2009 года № 142 (20849)).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 3 мая 2011 года № 17/05 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года № 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1893, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 2 июня 2011 года № 87-88 (21080), "Индустриальная Караганда" от 11 июня 2011 года № 66 (21080)).
4. Постановление акимата Карагандинской области от 23 августа 2012 года № 40/03 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года № 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1944, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 13 октября 2012 года № 173-174 (21380), "Индустриальная Караганда" от 13 октября 2012 года № 124 (21288)).
5. Постановление акимата Карагандинской области от 15 июля 2014 года № 35/02 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года № 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2717, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 29 августа 2014 года, в газетах "Орталық Қазақстан" от 23 августа 2014 года № 159-160 (21794), "Индустриальная Караганда" от 23 августа 2014 года № 147-148 (21668-21669)).
6. Постановление акимата Карагандинской области от 20 июня 2016 года № 43/05 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года № 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3896, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 25 июля 2016 года).