Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 588 "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 қазандағы № 115 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 қарашада № 24987 болып тіркелді
Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2020 жылғы 10 желтоқсандағы №588 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21880 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 513876602 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 90242966 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9138108 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 26019 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 414469509 мың теңге;
2) шығындар – 501217672 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 937661 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9101023 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8163362 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20155864 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 20155864 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8434595 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8434595 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 11344138 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8101875 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5192332 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) Корпоративік табыс салығы бойынша:
Ақтоғай ауданына – 27 пайыз, Қарағанды қаласына - 50 пайыз, Бұқар-Жырау ауданына – 70 пайыз, Теміртау қаласына – 75 пайыз, Жезқазған қаласына - 84 пайыз, Абай, Жана-Арқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
2) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Теміртау қаласына – 44 пайыз, Балқаш қаласына – 47 пайыз, Жезқазған, Қарағанды қалаларына – 50 пайыздан, Қарқаралы ауданына – 57 пайыз, Қаражал қаласына – 70 пайыз, Нұра ауданына – 74 пайыз, Жана-Арқа ауданына – 75 пайыз, Ақтоғай ауданына – 76 пайыз, Бұқар-Жырау ауданына – 78 пайыз, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Приозерск, Саран қалаларына - 80 пайыздан, Сәтбаев қаласына – 95 пайыз, Абай ауданына – 96 пайыз, Шахтинск қаласына – 97 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жана-Арқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жана-Арқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

О внесении изменений в решение Карагандинского областного маслихата от 10 декабря 2020 года № 588 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Карагандинского областного маслихата от 22 октября 2021 года № 115. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 ноября 2021 года № 24987
Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" от 10 декабря 2020 года №588 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21880) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 513876602 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 90242966 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9138108 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 26019 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 414469509 тысяч тенге;
2) затраты – 501217672 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 937661 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 9101023 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8163362 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20155864 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 20155864 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8434595 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8434595 тысяч тенге:
поступление займов – 11344138 тысяч тенге;
погашение займов – 8101875 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5192332 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Установить на 2021 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) Корпоративный подоходный налог:
Актогайского района – 27 процентов, города Караганды - 50 процентов, Бухар-Жырауского района – 70 процентов, города Темиртау – 75 процентов, города Жезказган – 84 процента, Абайского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Шахтинск – по 100 процентов;
2) индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
города Темиртау – 44 процента, города Балхаш – 47 процентов, городов Жезказган, Караганды – по 50 процентов, Каркаралинского района – 57 процентов, города Каражал – 70 процентов, Нуринского района – 74 процента, Жанааркинского района – 75 процентов, Актогайского района – 76 процентов, Бухар-Жырауского района – 78 процентов, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Приозерск, Сарань - по 80 процентов, города Сатпаев – 95 процентов, Абайского района – 96 процентов, города Шахтинск – 97 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

3) әлеуметтік салық бойынша:
Балқаш қаласына – 45 пайыз, Қарағанды қаласына – 48 пайыз, Жезқазған, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Қарқаралы ауданына – 63 пайыз, Қаражал қаласына – 70 пайыз, Ұлытау ауданына – 74 пайыз, Осакаровка ауданына – 76 пайыз, Шет ауданына – 78 пайыз, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жана-Арқа, Нұра аудандарына, Приозерск, Саран қалаларына – 80 пайыздан, Сәтбаев қаласына – 96 пайыз, Абай ауданына, Шахтинск қаласына – 97 пайыздан;
4) өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша облыстық бюджетке -100 пайыз.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облыстық
мәслихатының

3) по социальному налогу:
города Балхаш – 45 процентов, города Караганды – 48 процентов, городов Жезказган, Темиртау – по 50 процентов, Каркаралинского района – 63 процента, города Каражал – 70 процентов, Улытауского района – 74 процента, Осакаровского района – 76 процентов, Шетского района – 78 процентов, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Нуринского районов, городов Приозерск, Сарань - по 80 процентов, города Сатпаев – 96 процентов, Абайского района, города Шахтинск – по 97 процентов;
4) по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры в областной бюджет-100 процентов.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Приложение 1
к решению
Карагандинского областного
маслихата

1 155 290
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
3 589 567
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
182 494
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 099 001
261
Облыстың білім басқармасы
3 019 365
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
2 401 845
037
Әлеуметтік сауықтандыру
260 633
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
356 887
2
Әлеуметтiк көмек
132 634
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
31 190
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
31 190
261
Облыстың білім басқармасы
101 444
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
101 444
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
8 351 153
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 093 995
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
238 692
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
148
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
58 634
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
26 790
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
65 065
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
254 384
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7 450 282
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 000
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 000
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
229 158
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 155 290
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
3 589 567
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
182 494
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 099 001
261
Управление образования области
3 019 365
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
2 401 845
037
Социальная реабилитация
260 633
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
356 887
2
Социальная помощь
132 634
256
Управление координации занятости и социальных программ области
31 190
003
Социальная поддержка инвалидов
31 190
261
Управление образования области
101 444
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
101 444
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
8 351 153
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 093 995
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
238 692
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
148
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
58 634
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
26 790
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
65 065
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
254 384
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7 450 282
263
Управление внутренней политики области
28 000
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 000
270
Управление по инспекции труда области
229 158
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

5 693
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 529 107
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
7 231 865
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 859 585
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
80 574
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 133 602
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
135 612
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
9 115
066
Жайылымдардың тозуымен және шөлейттенумен күрес жөніндегі іс-шараларды жүргізу (құнарландыру, түбегейлі жақсарту, топырақты дайындау, біржылдық және көпжылдық шөптерді егу, органикалық тыңайтқыштарды енгізу)
9 408
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
188 029
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
188 029
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 067 684
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
225 063
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
32 700
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
76 501
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
32 711
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
20 100
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
142 584
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 476 714
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 561
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

5 693
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 529 107
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 231 865
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 859 585
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
80 574
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 133 602
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
135 612
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
9 115
066
Проведение мероприятий по борьбе с деградацией и опустыниванием пастбищ (окультуривание, коренное улучшение, подготовка почвы, подсев однолетних и многолетних трав, внесение органических удобрений)
9 408
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
188 029
020
Развитие объектов сельского хозяйства
188 029
719
Управление ветеринарии области
2 067 684
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
225 063
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
32 700
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
76 501
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
32 711
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
20 100
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
142 584
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 476 714
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 561
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

1 752 657
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
27 000
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
42 880
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
42 880
9
Басқалар
2 131 649
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
158 493
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
158 493
257
Облыстың қаржы басқармасы
329 312
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
326 500
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
2 812
261
Облыстың білім басқармасы
1 058 486
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1 058 486
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
142 868
053
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
142 868
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
430 167
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
430 167
727
Облыстың экономика басқармасы
12 323
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
12 323
14
Борышқа қызмет көрсету
3 271 260
1
Борышқа қызмет көрсету
3 271 260
257
Облыстың қаржы басқармасы
3 271 260
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
3 265 319
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
5 941
15
Трансферттер
92 929 704
1
Трансферттер
92 929 704
257
Облыстың қаржы басқармасы
92 929 704
007
Субвенциялар
78 159 816
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару

1 752 657
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
27 000
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
42 880
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
42 880
9
Прочие
2 131 649
253
Управление здравоохранения области
158 493
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
158 493
257
Управление финансов области
329 312
012
Резерв местного исполнительного органа области
326 500
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
2 812
261
Управление образования области
1 058 486
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 058 486
285
Управление физической культуры и спорта области
142 868
053
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
142 868
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
430 167
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
430 167
727
Управление экономики области
12 323
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
12 323
14
Обслуживание долга
3 271 260
1
Обслуживание долга
3 271 260
257
Управление финансов области
3 271 260
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
3 265 319
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
5 941
15
Трансферты
92 929 704
1
Трансферты
92 929 704
257
Управление финансов области
92 929 704
007
Субвенции
78 159 816
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

1 450 946
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 309 577
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
141 369
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 351 091
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 090 148
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
130 943
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
130 000
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 520 274
Медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне
713
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
606 991
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
2 279 628
Саламатты өмір салтын насихаттауға
39 842
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
188 106
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға
48 355
Жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
204 272
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
152 367
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 344 763
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға
2 344 763
Облыстың білім басқармасы
49 922 032
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
4 179 053
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
14 321
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
329 916
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
2 095 297
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға

1 450 946
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 309 577
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
141 369
Управление физической культуры и спорта области
1 351 091
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
1 090 148
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
130 943
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
130 000
Управление здравоохранения области
3 520 274
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
713
На возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
606 991
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
2 279 628
На пропаганду здорового образа жизни
39 842
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
188 106
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
48 355
На повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
204 272
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
152 367
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 344 763
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
2 344 763
Управление образования области
49 922 032
На увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования
4 179 053
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций дошкольного образования
14 321
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
329 916
На реализацию подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
2 095 297
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых

26 416 833
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
9 295 960
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
151 348
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының әдістемелік орталықтарының (кабинеттерінің) әдіскерлеріне магистр дәрежесі үшін қосымша ақы төлеуге
774
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
7 513
"Жас маман" жобасы шеңберінде колледждер үшін жабдықтар сатып алуға
2 303 104
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
2 491 348
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
423 941
Көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға
56 196
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға
658 552
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыты бойынша төленген сомаларды өтеуге
353 721
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыты бойынша төленген сомаларды өтеуге
117 074
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыты бойынша төленген сомаларды өтеуге
106 341
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
920 740
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 777 378
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
1 319 896
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
47 614
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
1 263 841
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
65 065
Еңбек нарығын дамытуға

26 416 833
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
9 295 960
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций среднего образования
151 348
На доплату за степень магистра методистам методических центров (кабинетов) государственных организаций среднего образования
774
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
7 513
На приобретение оборудования для колледжей в рамках проекта "Жас маман"
2 303 104
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
2 491 348
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
423 941
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей
56 196
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
658 552
На увеличение оплаты труда медицинским работникам организаций дошкольного образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
353 721
На увеличение оплаты труда медицинским работникам государственных организаций среднего образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
117 074
На увеличение оплаты труда медицинским работникам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
106 341
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
920 740
Управление координации занятости и социальных программ области
7 777 378
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 319 896
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
47 614
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 263 841
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
65 065
На развитие рынка труда

2 371 899
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
2 704 592
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
4 471
Облыстың ішкі саясат басқармасы
2 800
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
2 800
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
10 912 659
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
7 231 865
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
80 574
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
3 133 602
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға
70 495
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға
210 000
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға
186 123
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 817 231
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
3 843 971
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
2 973 260
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
7 293 066
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге
27 000
"Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кепілдік беруге
7 266 066
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1 235 237
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге
898 135
Арнаулы мекемелердің, айдауыл қызметінің, кезекші бөлімдердің және жедел басқару орталықтарының, кинологиялық бөлімшелердің қызметкерлеріне және учаскелік полиция инспекторларының көмекшілеріне тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеуге және олардың тұрғын үй төлемдеріне төлеуге

2 371 899
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
2 704 592
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 471
Управление внутренней политики области
2 800
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 800
Управление сельского хозяйства области
10 912 659
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 231 865
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
80 574
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 133 602
На субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
70 495
На субсидирование развития семеноводства
210 000
На субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
186 123
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 817 231
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 843 971
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 973 260
Управление предпринимательства области
7 293 066
На предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025"
27 000
На субсидирование ставки вознаграждения и гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов
7 266 066
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
1 235 237
На повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел
898 135
На выплату компенсации за наем (аренду) жилья и жилищные выплаты сотрудникам специальных учреждений, конвойной службы, дежурных частей и центров оперативного управления, кинологических подразделений и помощникам участковых инспекторов полиции

309 346
(COVID-19) коронавирусымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған медицина қызметкерлеріне үстемеақылар төлеуге
12 006
Ішкі істер органдары азаматтық қызметшілерінің қатарындағы медицина қызметкерлерінің еңбекақысын арттыруға
15 750
Облыс әкімінің аппараты
442 985
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз ету және өткізуге
438 169
Объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге
4 816
Нысаналы даму трансферттері:
65 496 946
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 164 861
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
4 164 861
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 357 381
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 364 405
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
6 691 604
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
1 058 347
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
243 025
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
30 974 704
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5 002 341
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2 994 602
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
8 045 026
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
3 620 354
Жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
8 236 937
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
315 229
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
2 760 215
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
20 000 000
Автомобиль шиналарын өндіру жөніндегі жобаны іске асыру мақсатында "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
20 000 000
Бюджеттік кредиттер:
6 789 319
оның ішінде:
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
366 112
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
366 112
Облыстың экономика басқармасы
1 022 519
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
1 022 519
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

309 346
На выплату надбавок медицинским работникам задействованным в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом (COVID-19)
12 006
На повышение заработной платы медицинских работников из числа гражданских служащих органов внутренних дел
15 750
Аппарат акима области
442 985
На обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
438 169
На передачу функций охраны объектов в конкурентную среду
4 816
Целевые трансферты на развитие:
65 496 946
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 164 861
На развитие транспортной инфраструктуры
4 164 861
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 357 381
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 364 405
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 691 604
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 058 347
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
243 025
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
30 974 704
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
5 002 341
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 994 602
На развитие газотранспортной системы
8 045 026
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
3 620 354
На развитие систем теплоснабжения
8 236 937
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
315 229
На развитие индустриальной инфраструктуры
2 760 215
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
20 000 000
Для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка" с целью реализации проекта по производству автомобильных шин
20 000 000
Бюджетные кредиты:
6 789 319
в том числе:
Управление предпринимательства области
366 112
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
366 112
Управление экономики области
1 022 519
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 022 519
Управление сельского хозяйства области

4 400 000
Жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға
2 600 000
Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған Жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларға кредит беру
1 800 000
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 000 688
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
1 000 688
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2021 жылғы 22
қазандағы
№ 115
шешіміне 3 қосымша
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 10
желтоқсандағы
№ 588
шешіміне 5 қосымша
2021 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы

4 400 000
На развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 600 000
Кредитование предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020–2021 годы
1 800 000
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 000 688
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
1 000 688
Приложение 3
к решению
Карагандинского областного
маслихата
от 22 октября 2021 года
№ 115
Приложение 5
к решению
Карагандинского областного
маслихата от 10 декабря
2020 года № 588
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2021 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего

84 293 425
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
29 248 145
Нысаналы даму трансферттері
51 210 369
Бюджеттік кредиттер
3 834 911
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
29 248 145
оның ішінде:
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 450 282
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
167 418
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
1 319 896
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
1 290 385
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
2 296 213
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
4 471
Еңбек нарығын дамытуға
2 371 899
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
168 020
Спорт ұйымдарын ұстауға және материалдық-техникалық базасын нығайтуға
64 069
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік мекемелердің медициналық қызметкерлеріне еңбек ақы төлемін арттыруға
3 951
Бұқаралық спортты дамытуға
100 000
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
912 027
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
717 804
Мәдениет ұйымдарының жөндеуге және материалдық-техникалық базасын нығайтуға
52 854
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
141 369
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 524 540
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
2 524 129
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
411
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
13 776 900
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекен көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
10 419 322
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
2 973 260
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
384 318
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 411 560
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға
4 411 560
Облыс әкімінің аппараты
4 816
Объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге
4 816
Нысаналы даму трансферттері:

84 293 425
в том числе:
Целевые текущие трансферты
29 248 145
Целевые трансферты на развитие
51 210 369
Бюджетные кредиты
3 834 911
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
29 248 145
в том числе:
Управление координации занятости и социальных программ области
7 450 282
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
167 418
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 319 896
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1 290 385
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 296 213
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 471
На развитие рынка труда
2 371 899
Управление физической культуры и спорта области
168 020
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
64 069
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
3 951
На развитие массового спорта
100 000
Управление культуры, архивов и документации области
912 027
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
717 804
На ремонт и укрепление материально-технической базы организаций культуры
52 854
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
141 369
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 524 540
На жилищно-коммунальное хозяйство
2 524 129
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
411
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
13 776 900
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
10 419 322
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 973 260
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
384 318
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 411 560
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
4 411 560
Аппарат акима области
4 816
На передачу функций охраны объектов в конкурентную среду
4 816
Целевые трансферты на развитие: