Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылғы 15 наурыздағы № 18/03 "2021 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 85/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25637 болып тіркелді
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылғы 15 наурыздағы № 18/03 "2021 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6251 нөмерімен тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 15 марта 2021 года № 18/03 "Об утверждении объемов субсидий на субсидирование развития семеноводства на 2021 год"
Постановление акимата Карагандинской области от 2 декабря 2021 года № 85/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25637
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 15 марта 2021 года № 18/03 "Об утверждении объемов субсидий на субсидирование развития семеноводства на 2021 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6251) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.