Қарағанды қалалық мәслихатының LXV сессиясының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 595 "Қарағанды қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2021 жылғы 20 мамырдағы № 42 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 мамырда № 6344 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының LXV сессиясының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 595 "Қарағанды қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21 939 болып тіркелген, 2020 жылдың 29 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2021-2023 жылдарға арналған, оның ішінде 2021 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 607 211 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 49 827 712 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 501 442 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 548 936 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 729 121 мың теңге;
2) шығындар – 75 996 565 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 581 776 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 773 397 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 191 621 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 258 464 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 258 464 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 5 229 594 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5 229 594 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 1 918 397 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 525 841 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 6 837 038 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение LXV сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 595 "О бюджете города Караганды на 2021 - 2023 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 20 мая 2021 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 мая 2021 года № 6344
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LXV сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 595 "О бюджете города Караганды на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21 939, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 29 декабря 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 607 211 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 49 827 712 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 501 442 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 548 936 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 729 121 тысяча тенге;
2) затраты – 75 996 565 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 581 776 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 773 397 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 191 621 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 258 464 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 258 464 тысячи тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 5 229 594 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 229 594 тысячи тенге:
поступление займов – 1 918 397 тысяч тенге;
погашение займов – 3 525 841 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 837 038 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

19 647 518
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7 774 069
Нысаналы даму трансферттері
9 955 052
Бюджеттік кредиттер
1 918 397
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7 774 069
оның ішінде:
Мемлекеттік мәдени ұйымдар мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі қызметкерлеріне мәдени ұйымдар мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше жұмыс жағдайлары үшін лауазымдық жалақыларына қосымша төлемдер белгілеуге
78 130
Халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына үстеме ақылар белгілеуге
109 616
Еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
247 312
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
733 567
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
819 956
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуден өткізуге
4 877 391
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге
1 000 000
жолдарды күрделі жөндеуден өткізуге
3 877 391
Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие Біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
68 097
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
840 000
Нысаналы даму трансферттері
9 955 052
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайластыруға

19 647 518
в том числе:
Целевые текущие трансферты
7 774 069
Целевые трансферты на развитие
9 955 052
Бюджетные кредиты
1 918 397
Целевые текущие трансферты
7 774 069
в том числе:
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
78 130
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
109 616
На реализацию мероприятий, направленых на развитие рынка труда
247 312
На выплату государственной адресной социальной помощи
733 567
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
819 956
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
4 877 391
в том числе:
на средний ремонт дорог
1 000 000
на капитальный ремонт дорог
3 877 391
На краткосрочное профессиональное обучение по заявкам работодателей и востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
68 097
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
840 000
Целевые трансферты на развитие
9 955 052
в том числе:
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры