Жезқазған қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 40/01 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 48/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 желтоқсанда № 25716 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жезқазған қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 40/01 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5592 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі К. Абсаттаров

О признании утратившим силу постановления акимата города Жезказган от 13 декабря 2019 года № 40/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 2 декабря 2021 года № 48/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2021 года № 25716
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Жезказган от 13 декабря 2019 года № 40/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5592).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Жезказган.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган К. Абсаттаров