Теміртау қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 25 ақпандағы № 16/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 ақпанда № 6206 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Теміртау қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Теміртау қаласының әкімі К. Бегимов
Теміртау қаласының
әкімдігі
2021 жылғы 25
ақпандағы
№ 16/1 қаулыға қосымша
1. Теміртау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 5/1 "Теміртау қаласы мен Ақтау кенті бойынша мүгедектер мен азаматтардың жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5178 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 15 ақпанда электрондық түрде, 2019 жылы 13 ақпанда "Отан-Заман" газетінің № 2 (95) санында жарияланған).
2. Теміртау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 14/1 "Теміртау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 16/1 "Теміртау қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу Тiзiлiмiнде № 5274 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 12 сәуірде электрондық түрде, 2019 жылы 13 сәуірде "Сфера событий" газетінің № 14 (20) санында жарияланған).
3. Теміртау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 17/1 "Теміртау қаласы бойынша орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысы (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу Тiзiлiмiнде № 5804 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 сәуірде электрондық түрде, 2020 жылы 6 мамырда "Ресми Жаршы" газетінің № 37 (1933) санында жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Темиртау
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 25 февраля 2021 года № 16/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 февраля 2021 года № 6206
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Темиртау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким города Темиртау К. Бегимов
Приложение к
постановлению
акимат города Темиртау
от 25 февраля 2021 года
№ 16/1
1. Постановление акимата города Темиртау от 31 января 2019 года № 5/1 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов и отдельных категорий граждан по городу Темиртау и поселку Актау, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5178, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 февраля 2019 года, в газете "Отан-Заман" 13 февраля 2019 года № 2 (95)).
2. Постановление акимата города Темиртау от 28 марта 2019 года № 14/1 "О внесении изменения в постановление акимата города Темиртау от 12 апреля 2018 года № 16/1 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Темиртау"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5274, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 апреля 2019 года, в газете "Сфера событий" 13 апреля 2019 года № 14 (20)).
3. Постановление акимата города Темиртау от 17 апреля 2020 года № 17/1 "Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование по городу Темиртау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5804, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 апреля 2020 года, в газете "Ресми Жаршы" 6 мая 2020 года № 37 (1933))".