Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 3 наурыздағы № 23/5 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке қабылданды деп танылған иесіз қалдықтарды басқару ережесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 қазандағы № 11/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қазанда № 24899 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке қабылданды деп танылған иесіз қалдықтарды басқару ережесін бекіту туралы" 2018 жылғы 3 наурыздағы №23/5 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тізілімінде № 4665 болып тiркелген).
2. Осы шешім, оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді.
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ломакин

О признании утратившим силу решения Темиртауского городского маслихата от 3 марта 2018 года № 23/5 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 15 октября 2021 года № 11/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 октября 2021 года № 24899
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Темиртауского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 3 марта 2018 года № 23/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4665).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата А. Ломакин