Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 68/4 "Теміртау қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 3 қарашадағы № 12/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қарашада № 25242 болып тіркелді
Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 68/4 "Теміртау қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21991 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 27 003 527 мың теңге,оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 17 553 715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 170 321 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 246 551 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 9 032 940 мың теңге;
2) шығындар – 31 183 833 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -21 868 мың теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 868 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 158 438 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 4 158 438 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 91 653 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 066 785 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған қалалық бюджеттің шығындары құрамында халыққа тұрғын үй көмегін көрсетуге 217 мың теңге қаражат көзделді.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған қалалық бюджет шығындары құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 509 563 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
1) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күнін мерекелеуге арналған іс-шараларды өткізу шеңберінде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 108 160 мың теңге;
2) Наурыз мейрамын мерекелеу күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 202 080 мың теңге;
3) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 23 737 мың теңге;
4) 18 жасқа дейінгі адамның иммун тапшылығы вирусы бар балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге – 11 938 мың теңге;

О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 68/4 "О бюджете города Темиртау на 2021-2023 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 3 ноября 2021 года № 12/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2021 года № 25242
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете города Темиртау на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 68/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21991) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 003 527 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 553 715 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 170 321 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 246 551 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 032 940 тысяч тенге;
2) затраты – 31 183 833 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 21 868 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 21 868 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 158 438 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 158 438 тысяч тенге:
поступление займов – 91 653 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 066 785 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. В составе расходов городского бюджета предусмотрены средства на оказание жилищной помощи населению – 217 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2021 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" - 509 563 тысяч тенге, в том числе:
1) на оказание единовременной социальной помощи в рамках проведения мероприятий, посвященных празднования Дня Победы в Великой Отечественной войне – 108 160 тысяч тенге;
2) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню празднования Наурыз мейрамы – 202 080 тысяч тенге;
3) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 23 737 тысяч тенге;
4) на оказание социальной помощи детям до 18 лет с вирусом иммунодефицита человека – 11 938 тысяч тенге;

5) Қазақстан Республикасының Бірінші Президенті күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 46 000 мың теңге;
6) Қазақстан Республикасының Конституциясы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 117 648 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 15000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Первого Президента Республики Казахстан – 46 000 тысяч тенге;
6) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Конституции Республики Казахстан – 117 648 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2021 год в сумме 15 000 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9482
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9482
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
9482
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
2052
"Ақтау" мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына көрермендер залы үшін креслолар сатып алуға
7430

455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9482
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9482
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне, в том числе:
9482
на установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
2052
на приобретение кресел для зрительного зала Коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр "Актау"
7430