Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 68/4 "Теміртау қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 3 қарашадағы № 12/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қарашада № 25242 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 68/4 "Теміртау қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21991 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 27 003 527 мың теңге,оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 17 553 715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 170 321 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 246 551 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 9 032 940 мың теңге;
2) шығындар – 31 183 833 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -21 868 мың теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 868 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 158 438 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 4 158 438 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 91 653 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 066 785 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған қалалық бюджеттің шығындары құрамында халыққа тұрғын үй көмегін көрсетуге 217 мың теңге қаражат көзделді.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған қалалық бюджет шығындары құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 509 563 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
1) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күнін мерекелеуге арналған іс-шараларды өткізу шеңберінде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 108 160 мың теңге;
2) Наурыз мейрамын мерекелеу күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 202 080 мың теңге;
3) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 23 737 мың теңге;

О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 68/4 "О бюджете города Темиртау на 2021-2023 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 3 ноября 2021 года № 12/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2021 года № 25242. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете города Темиртау на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 68/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21991) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 003 527 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 553 715 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 170 321 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 246 551 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 032 940 тысяч тенге;
2) затраты – 31 183 833 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 21 868 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 21 868 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 158 438 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 158 438 тысяч тенге:
поступление займов – 91 653 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 066 785 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. В составе расходов городского бюджета предусмотрены средства на оказание жилищной помощи населению – 217 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2021 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" - 509 563 тысяч тенге, в том числе:
1) на оказание единовременной социальной помощи в рамках проведения мероприятий, посвященных празднования Дня Победы в Великой Отечественной войне – 108 160 тысяч тенге;
2) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню празднования Наурыз мейрамы – 202 080 тысяч тенге;
3) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 23 737 тысяч тенге;

4) 18 жасқа дейінгі адамның иммун тапшылығы вирусы бар балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге – 11 938 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасының Бірінші Президенті күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 46 000 мың теңге;
6) Қазақстан Республикасының Конституциясы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 117 648 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 15000 мың теңге сомасында бекітілсін.";

4) на оказание социальной помощи детям до 18 лет с вирусом иммунодефицита человека – 11 938 тысяч тенге;
5) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Первого Президента Республики Казахстан – 46 000 тысяч тенге;
6) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Конституции Республики Казахстан – 117 648 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2021 год в сумме 15 000 тысяч тенге.";

483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
135030
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
135030
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру, оның ішінде:
135030
Ақтау кентінің жаңа және ескі бөліктеріндегі су құбырлары желілерін күрделі жөндеуге арналған жобалау-сметалық құжаттамаға ведомстводан тыс сараптама
1779
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
8 кварталдың су құбырлары желілерін күрделі жөндеу
133251
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4506
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4506
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4506
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4506
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету, оның ішінде:
4506
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
4506
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
9482
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
9482
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9482
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9482
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
9482
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
2052
"Ақтау" мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына көрермендер залы үшін креслолар сатып алуға
7430

483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
135030
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
135030
Организация водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
135030
вневедомственная экспертиза проектно-сметной документации на капитальный ремонт водопроводных сетей Новой и Старой части поселка Актау
1779
капитальный ремонт водопроводных сетей 8 квартала
133251
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4506
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4506
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4506
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4506
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому, в том числе:
4506
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
4506
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
9482
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
9482
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9482
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9482
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне, в том числе:
9482
на установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
2052
на приобретение кресел для зрительного зала Коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр "Актау"
7430