Теміртау қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 15/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 желтоқсанда № 26142 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 29 058 444 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 23 564 626 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 244 131 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 329 988 мың тенге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4 919 699 мың теңге;
2) шығындар – 35 041 970 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 21 868 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 21 868 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 961 658 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 5 961 658 мың теңге;
қарыз түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 220 222 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 181 880 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 06.12.2022 № 37/4 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. 2022 жылға арналған қалалық бюджетте 1 407 960 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару көзделсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 25.02.2022 № 18/4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға облыстық бюджеттен берілген бюджеттік субвенциялардың көлемі 431 000 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден берілген нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған қалалық бюджет шығындары құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 591 709 мың теңге көзделсін, оның ішінде:

О бюджете города Темиртау на 2022-2024 годы
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2021 года № 15/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2021 года № 26142. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 058 444 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 564 626 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 244 131 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 329 988 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 919 699 тысяч тенге;
2) затраты – 35 041 970 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 21 868 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 21 868 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 961 658 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 961 658 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 220 222 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 181 880 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 06.12.2022 № 37/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
1-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2022 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 1 407 960 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 25.02.2022 № 18/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций из областного бюджета на 2022 год установлен в сумме 431 000 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2022 год целевые трансферты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.
4. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2022 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" - 591 709 тысяч тенге, в том числе:

1) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 81 360 мың теңге;
2) Наурыз мейрамын мерекелеу күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 320 112 мың теңге;
3) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 67 532 мың теңге;
4) 18 жасқа дейінгі адамның иммун тапшылығы вирусы бар балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге – 3 025 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасының Конституциясы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 20 640 мың теңге;
6) Қазақстанның Тәуелсіздігі күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 99 040 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 06.12.2022 № 37/4 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Қалалық бюджет шығындары құрамында 2022 жылға қалалық бюджеттен Ақтау кентінің бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 219 725 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

1) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне – 81 360 тысяч тенге;
2) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню празднования Наурыз мейрамы – 320 112 тысяч тенге;
3) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 67 532 тысяч тенге;
4) на оказание социальной помощи детям до 18 лет с вирусом иммунодефицита человека – 3 025 тысяч тенге;
5) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Конституции Республики Казахстан – 20 640 тысяч тенге;
6) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Независимости Казахстана – 99 040 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 06.12.2022 № 37/4 (вводится в действие с 01.01.2022).

6. 2022 жылға арналған қалалық бюджет шығындары құрамында төменгі тұрған Ақтау кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес көзделді.
7. 2022 жылға арналған қалалық бюджеттің шығындары құрамында заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен 11 642 664 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін;
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 05.05.2022 № 22/4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6. В составе расходов городского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты нижестоящему бюджету поселка Актау на 2022 год согласно приложению 5.
7. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 11 642 664 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 05.05.2022 № 22/4 (вводится в действие с 01.01.2022).

8. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 326 527 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 31.08.2022 № 31/4 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ломакин
Теміртау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы

8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2022 год в сумме 326 527 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 31.08.2022 № 31/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата А. Ломакин
Приложение 1
к решению Темиртауского городского маслихата
от 24 декабря 2021 года

1875
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
68431
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
92826
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
196579
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
64218
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
119284
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
119284
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70217
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3347
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
39480
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6240
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4440365
1
Тұрғын үй шаруашылығы
506726
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
506726
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
53000
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
453726
2
Коммуналдық шаруашылық
1922940
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1922940
013
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
3960
014
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін қолдануды ұйымдастыру
1800340
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
118640
3
Елді-мекендерді көркейту
2010699
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2010699
020
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
502904
021
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
7309
022
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
3353
023
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
1497133
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

1875
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
68431
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
92826
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
196579
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
64218
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
119284
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
119284
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
70217
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3347
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
39480
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6240
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4440365
1
Жилищное хозяйство
506726
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
506726
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
53000
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
453726
2
Коммунальное хозяйство
1922940
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1922940
013
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3960
014
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
1800340
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
118640
3
Благоустройство населенных пунктов
2010699
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
2010699
020
Освещение улиц в населенных пунктах
502904
021
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7309
022
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
3353
023
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1497133
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

118 305
11
"Теміртау" АГТС-тен "САРЫ-АРҚА" МГ-ге дейін Теміртау қаласының газ тарату желілерін салу
1 662 426
1 662 426
12
Теміртау қаласының шаруашылық-фекалдық кәріз желілерін салу, Әлеуметтік қала (ортақ қаржыландыру)
1 132 149
1 132 149
13
Қарағанды облысы Теміртау қаласында кредиттік етіп 36 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілерінсіз және абаттандырусыз)
209 097
14
Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, ТП-03-тен бастап 1-павильонға дейінгі (Ушинский көшесі мен Қарағанды көшесінің қиылысы) мекенжайдағы № 2 жылу магистралінің учаскесін реконструкциялау
380 610
Теміртау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 15/4 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға Теміртау қаласының бюджетінен Ақтау кентінің бюджетіне бөлінген нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 06.12.2022 № 37/4 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Барлығы, оның ішінде:
596590
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
585695
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
585695
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9520
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9520
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9520
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
9520
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
576175
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
576175
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру, оның ішінде:
140065
Ақтау кентінің Жаңа бөлігіндегі су құбырлары желілерін күрделі жөндеуге
81041
Ақтау кентінің Ескі бөлігіндегі су құбырлары желілерін күрделі жөндеуге
59024
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру барлығы, оның ішінде:
104465
православия және мұсылман зираттарының қоршауын ағымды жөндеуге
78084
ҰОС монументін ағымды жөндеуге
17967
балалар алаңдарына қоршау және жарықтандыру орнату
2789
спорттық ойын алаңдарын ағымды жөндеуге
2499
екі шыршаны әшекейлерімен сатып алуға және орнатуға
3126
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу барлығы, оның ішінде:
331645
Ақтау кентінің жолын Абай көшесінен Мырза стансасына дейін орташа жөндеуге

118 305
11
Строительство газораспределительных сетей города Темиртау от АГРС - "Темиртау" МГ "САРЫ-АРКА"
1 662 426
1 662 426
12
Строительство сетей хозяйственно-фекальной канализации города Темиртау, Соцгород (софинансирование)
1 132 149
1 132 149
13
Строительство 36 квартирного жилого дома в городе Темиртау Карагандинской области под кредитное жилье (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
209 097
14
Реконсрукция участка тепломагистрали № 2 по адресу: Карагандинская область, город Темиртау от ТП -03 до 1-го павильона (пересечение улицы Ушинского и улицы Караганды)
380 610
Приложение 5
к решению Темиртауского городского маслихата
от 24 декабря 2021 года № 15/4
Целевые текущие трансферты, выделенные из бюджета города Темиртау, бюджету поселка Актау на 2022 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 06.12.2022 № 37/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
Всего, в том числе:
596590
01
Государственные услуги общего характера
585695
9
Прочие государственные услуги общего характера
585695
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9520
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9520
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
9520
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9520
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
576175
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
576175
Организация водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
140065
на капитальный ремонт водопроводных сетей Новой части п.Актау
81041
на капитальный ремонт водопроводных сетей Старой части п.Актау
59024
'Благоустройство и озеленение населенных пунктов всего, в том числе:
104465
на текущий ремонт ограждения православного и мусульманского кладбища
78084
на текущий ремонт монумента ВОВ
17967
установка ограждения и освещения на детских площадках
2789
на текущий ремонт спортивных игровых площадок
2499
на приобретение и установку двух елок с украшениями
3126
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог всего, в том числе:
331645
на средний ремонт дороги п.Актау от ул.Абая до ст.Мырза

144259
Ақтау кентінің жолын республикалық трассадан Абай көшесіне дейін орташа жөндеуге
155485
Ақтау кентінің жолын Спартак көшесінен ауруханаға дейін орташа жөндеуге
21389
Ақтау кенті үшін техникалық қадағалау қызметтеріне
10512
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4915
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4915
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4915
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4915
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету, оның ішінде:
4915
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
4915
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5980
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
5980
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
5980
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5980
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
5980
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1405
мерекелік іс-шараларды өткізуге
4575

144259
на средний ремонт дороги п.Актау от республиканской трассы до ул.Абая
155485
на средний ремонт дороги п.Актау от ул.Спартака до больницы
21389
на услуги технического надзора для п.Актау
10512
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4915
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4915
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4915
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4915
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому, в том числе:
4915
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
4915
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5980
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
5980
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
5980
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5980
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне, в том числе:
5980
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1405
на проведение праздничных мероприятий
4575