Балқаш қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/353 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 6/43 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 тамызда № 23895 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №44/353 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6133 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 16 347 378 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 377 835 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 648 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 375 070 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 556 825 мың теңге;
2) шығындар – 17 812 225 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 2 103 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 103 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 3 974 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 974 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 458 770 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 458 770 мың теңге:
қарыздар түсімі – 840 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 200 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 657 930 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 және 7 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді және ресми жариялануға жатады.
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
Балқаш қалалық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Балхашского городского маслихата № 44/353 "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19 июля 2021 года № 6/43. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 августа 2021 года № 23895. Прекращено действие в связи с истечением срока
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата № 44/353 "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6133) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 347 378 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 377 835 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 37 648 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 375 070 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 556 825 тысяч тенге;
2) затраты – 17 812 225 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 2 103 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 103 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 3 974 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 974 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 458 770 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 458 770 тысяч тенге:
поступление займов – 840 тысяч тенге;
погашение займов – 200 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 657 930 тысяч тенге.";
2) приложение 1, 4, 5 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1 к решению
Балхашского городского
маслихата

10 510
122
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
12 983
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
74 370
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
74 370
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
74 370
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
74 370
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 073 080
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
65 744
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65 744
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
65 744
2
Әлеуметтiк көмек
808 567
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
808 567
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
271 731
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 594
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
176 482
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 670
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
129 322
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету"
154 192
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
67 576
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
198 769
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
198 769
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 428
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 222
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
27 573
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
29 630
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 946
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру

10 510
122
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
12 983
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
74 370
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
74 370
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
74 370
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
74 370
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 073 080
1
Социальное обеспечение
65 744
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65 744
005
Государственная адресная социальная помощь
65 744
2
Социальная помощь
808 567
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
808 567
002
Программа занятости
271 731
006
Оказание жилищной помощи
7 594
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
176 482
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 670
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
129 322
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
154 192
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
67 576
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
198 769
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
198 769
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
99 428
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 222
021
Капитальные расходы государственного органа
170
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
27 573
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
29 630
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 946
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь

693 733
3
Балқаш қаласының №8-13 "Самал" шағын ауданындағы жеке тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу (1-кезек. Құрылыстың ІІІ кезегі)
685 954
4
Балқаш қаласы, 10 шағын аудан, 16 және 17 үйлер мекенжайы бойынша көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
87 744
5
Балқаш қаласы, 10 шағын ауданы мекенжайы бойынша №16 көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
180 557
6
Балқаш қаласы, 10 шағын ауданы мекенжайы бойынша №17 көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
187 249
7
Балқаш қаласы, 10 шағын аудан, 11 және 15 үйлер мекенжайы бойынша көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
193 527
8
Балқаш қаласының №1 және №2 жылу жүйелерін қайта жөңдеу
590 585
9
Балқаш қаласының Бертіс шығанағы ауданында инженерлік коммуникациялар құрылысы (электрмен жабдықтау)

693 733
3
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к индивидуальным жилым домам микрорайонов №8-13 "Самал" города Балхаш (1 очередь. ІІІ очередь строительства)
685 954
4
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к многоквартирным жилым домам по адресу: город Балхаш, 10 микрорайон, дома 16 и 17
87 744
5
Строительство многоквартирного жилого дома по адресу города Балхаш, 10 микрорайон дом № 16
180 557
6
Строительство многоквартирного жилого дома по адресу города Балхаш, 10 микрорайон дом № 17
187 249
7
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к многоквартирным жилым жомам город Балхаш 10 микрорайон дом 15 и 11
193 527
8
Реконструкция тепловых сетей № 1 и № 2 города Балхаш
590 585
9
Строительство инженерных коммуникаций (электроснабжение) в районе залива Бертыс города Балхаш