Қаражал қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 117 "Қауымдық сервитутты белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 11 ақпандағы № 15 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 ақпанда № 6191 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаражал қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 1 қыркүйектегі №117 "Қауымдық сервитутты белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6022 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 7 қыркүйектегі электрондық түрде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне "Атасу-Қаражал" талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін Қаражал қаласының аумағындағы жалпы алаңы 8,22 гектар жер учаскесіне 10 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.".
2. "Қаражал қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қаражал қаласы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі Т. Досаев

О внесении изменения в постановление акимата города Каражал от 1 сентября 2020 года № 117 "Об установлении публичного сервитута"
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 11 февраля 2021 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 февраля 2021 года № 6191
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Каражал от 1 сентября 2020 года №117 "Об установлении публичного сервитута" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6022, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 сентября 2020 года) следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" сроком на 10 лет публичный сервитут на территории города Каражал общей площадью 8,22 гектара земельных участков для проведения волоконно-оптической линии связи "Атасу-Каражал".".
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Каражал" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Каражал по курируемым вопросам.
4. Настоящие постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал Т. Досаев