Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 174 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 69 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25619 болып тіркелді
ШЕШТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №174 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4571 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова

О признании утратившим силу решения Каражалского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 174 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 17 ноября 2021 года № 69. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25619
РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каражалского городского маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 22 декабря 2017 года №174 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4571).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата З. Оспанова