Сәтбаев қаласының әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 1 ақпандағы № 08/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 ақпанда № 6177 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарының негізінде Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласының әкімдігінің "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2019 жылғы 29 мамырдағы № 32/01 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5375 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде 2019 жылғы 14 маусымда, "Шарайна" газетінің 2019 жылғы 7 маусымдағы № 22 (2367) жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Қ. Төлендинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі А. Идрисов

О признании утратившим силу постановления акимата города Сатпаев
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 1 февраля 2021 года № 08/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 февраля 2021 года № 6177
На основании Законов Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Сатпаев "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" от 29 мая 2019 года № 32/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5375, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 июня 2019 года, в газете "Шарайна" от 7 июня 2019 года за № 22 (2367).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Толендину А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня его первого официального опубликования.
аким города Сатпаев А. Идрисов