Сәтбаев қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 640 "2021 - 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2021 жылғы 3 ақпандағы № 19 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 ақпанда № 6186 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 640 "2021 – 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21974 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2021 жылғы 06 қаңтарда, "Шарайна" газетінің 2021 жылғы 08 қаңтардағы № 1-2 (2449-2450) нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 038 020 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 314 537 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 233 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 46 691 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 8 649 559 мың теңге;
2) шығындар – 14 376 020 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 640 "О городском бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 3 февраля 2021 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 февраля 2021 года № 6186. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 640 "О городском бюджете на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21974, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 06 января 2021 года, в № 1-2 (2449-2450) газеты "Шарайна" от 08 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 038 020 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 314 537 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 233 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 46 691 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 649 559 тысяч тенге;
2) затраты – 14 376 020 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;